Wszyscy kochamy Święta Bożego Narodzenia. To czas nowych postanowień, wielkich porządków i … prezentów. Legenda głosi, że wśród nas są tacy, którzy zawsze wiedzą co kupić i robią to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Prawda jest jednak taka, że najczęściej prezenty to obowiązek, który kosztuje nas dużo pieniędzy i wiele godzin spędzonych w centrach handlowych. Dziewczyny, nie szukajcie kolejnego kompletu majtek, skarpetek, czy swetra z motywem renifera. Przeczytajcie nasz ranking i zobaczcie, co tak naprawdę każdy facet chciałby dostać od Was w święta. 

1. Domowe SPA

pxhere.com

Nie znam faceta, który marzy o wizycie w profesjonalnym SPA, za to znam faceta, który marzy o tym, by po powrocie do domu czekała na niego gorąca kąpiel i naga kobieta.

Zrób mu przyjemną niespodziankę i przywitaj go w wannie pełnej piany. Kup olejki do masażu i ewentualnie zapal kilka świec (tylko proszę, wybierz te mniej śmierdzące). Wymasuj mu plecy, postaraj się być profesjonalna… finał tych zabaw zależy tylko od Was 😉

2. Postanowienie noworocznego dla Niego – wolność

pixabay.com/Cleverpix

Związki, które opierają się na „kontroli absolutnej” nigdy nie kończą się sukcesem. Jeżeli masz do tego tendencje, do swoich postanowień noworocznych dopisz wolność. O co chodzi? Bynajmniej nie o to byś wybaczyła mu każdy eksces. Ale jeżeli jesteś z tych którym na samą myśl męskiego wieczoru robi się słabo, to jest to punkt skierowany do ciebie. Pozwól mu czasem wyjść z kolegami, albo zaprosić ich do domu na wspólny mecz. Twój facet doceni to bardziej niż cokolwiek innego.

 

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyna radzi: oto, gdzie lubimy być DOTYKANE podczas SEKSU 

ładowanie...

Zobacz również