Connect with us

Lifestyle

FACET RADZI: dziewczyny, oto świąteczne prezenty dla NIEGO

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Wszyscy kochamy Święta Bożego Narodzenia. To czas nowych postanowień, wielkich porządków i … prezentów. Legenda głosi, że wśród nas są tacy, którzy zawsze wiedzą co kupić i robią to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Prawda jest jednak taka, że najczęściej prezenty to obowiązek, który kosztuje nas dużo pieniędzy i wiele godzin spędzonych w centrach handlowych. Dziewczyny, nie szukajcie kolejnego kompletu majtek, skarpetek, czy swetra z motywem renifera. Przeczytajcie nasz ranking i zobaczcie, co tak naprawdę każdy facet chciałby dostać od Was w święta. 

1. Domowe SPA

pxhere.com

Nie znam faceta, który marzy o wizycie w profesjonalnym SPA, za to znam faceta, który marzy o tym, by po powrocie do domu czekała na niego gorąca kąpiel i naga kobieta.

Zrób mu przyjemną niespodziankę i przywitaj go w wannie pełnej piany. Kup olejki do masażu i ewentualnie zapal kilka świec (tylko proszę, wybierz te mniej śmierdzące). Wymasuj mu plecy, postaraj się być profesjonalna… finał tych zabaw zależy tylko od Was 😉

2. Postanowienie noworocznego dla Niego – wolność

pixabay.com/Cleverpix

Związki, które opierają się na „kontroli absolutnej” nigdy nie kończą się sukcesem. Jeżeli masz do tego tendencje, do swoich postanowień noworocznych dopisz wolność. O co chodzi? Bynajmniej nie o to byś wybaczyła mu każdy eksces. Ale jeżeli jesteś z tych którym na samą myśl męskiego wieczoru robi się słabo, to jest to punkt skierowany do ciebie. Pozwól mu czasem wyjść z kolegami, albo zaprosić ich do domu na wspólny mecz. Twój facet doceni to bardziej niż cokolwiek innego.

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyna radzi: oto, gdzie lubimy być DOTYKANE podczas SEKSU 

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Lifestyle

POTĘŻNE ZMIANY w McDonald’s! Jedzenie zmieni się nie do poznania

Opublikowane

-

Jak powszechnie wiadomo McDonald’s bardzo rzadko wprowadza jakiekolwiek zmiany. Smak potraw pozostaje niezmienny, klasyczne menu na całym świecie jest dokładnie takie same. Tym bardziej szokuje ogromna zmiana, na jaką zdecydowała się amerykańska restauracja. Jedzenie całkowicie się zmieni!  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Trendy na sezon Zima 2018 dla niego i dla niej

Opublikowane

-

Jeżeli jeszcze nie wiecie, co powinniście nosić w tym sezonie, to właśnie służymy pomocą! W modzie, tak jak w miłości- wszystko wolno. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Adam Zdrójkowski poszedł na Telekamery Z INNĄ KOBIETĄ. Czy to koniec jego związku?

Opublikowane

-

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Adam Zdrójkowski poszedł wraz ze swoją dziewczyną Wiktorią na jej bal maturalny. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy