Syn menedżera Krawczyka zmarł w czerwcu 2020 roku. O tragedii Kosmala informował w mediach społecznościowych. Rozpaczliwy wpis poruszył Polakami. Głos w tej sprawie zabierał także zmarły piosenkarz.

Teraz na profilu Andrzej Kosmali pojawił się kolejny post, który doprowadza do łez. Wstaje nowy dzień, a ja dopiero idę spać. Myślę o was… Mój synu Robercie, mój przyjacielu Krzysztofie… niedługo do was dołączę – słyszymy.

Poruszające słowa Andrzeja Kosmali

Robert Kosmala zmarł niecały rok temu. Andrzej Kosmala opublikował wtedy słowa, które rozrywają serce:

Wczorajszej nocy mój ukochany synek, Robert Kosmala, w wieku 43 lat postanowił odebrać sobie życie. Wiecie, jaki to dramat dla ojca pochować swego syna? Zaangażował się jako wykształcony bankowiec w kryptowaluty, wierzył w te bitcoiny! I przegrał z mafią, która rządzi od 5 lat naszym krajem – pisał na Facebooku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Głos w tej tragicznej sprawie zabrał także sam Krzysztof Krawczyk. Artysta był wujkiem Roberta i również bardzo przeżył jego śmierć:

Tragedia, jaka spotkała mojego menedżera Andrzeja Kosmalę odbiera mi głos. Oczywiście Śp.Robert Kosmala to mój Przyjaciel. Byłem jego Wujkiem. Panie daj mu wieczne spoczywanie! Wrócę do tematu, bo wpadliśmy w jakąś pandemię oszustw. A tacy wrażliwi ludzie jak Robert Kosmala nie wytrzymują tego napięcia! Cytuję wpis Andrzeja i choć nie ze wszystkim się zgadzam to go rozumiem, bo czuję jego żal i rozpacz! – pisał piosenkarz.

Nie da się ukryć, że ostatni rok jest dla Kosmali wyjątkowo trudny. W podobnej sytuacji jest Ewa Krawczyk, o czym pisaliśmy >tutaj<. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie uda im się odnaleźć spokój.

Zobacz wideo:

 

 

 

Tragedia jaka spotkała mojego menedżera Andrzeja Kosmalę odbiera mi głos.Oczywiście Śp.Robert Kosmala to mój…

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 27 czerwca 2020

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułWypadek na planie ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdor Polsatu trafił do szpitala, konieczna była operacja
Następny artykułMenadżer Krawczyka o świcie opublikował niepokojące nagranie. „Bez tego słońca świat byłby jedną wielką skamieliną”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.