Connect with us

Lifestyle

10+ świątecznych sweterków, w których nie będziesz wyglądał jak LAMUS

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Wszyscy mamy w swoim otoczeniu kogoś, kto kompletnie traci nad sobą kontrolę jeżeli chodzi o święta Bożego Narodzenia. Ich obsesje nie kończą się na tym, że w połowie listopada mają ubraną choinkę, kupione i perfekcyjnie zapakowane prezenty.  Ich szaleństwo dotyczy również stroju- świąteczne sweterki to punkt obowiązkowy jeżeli chodzi o wszystkich, którzy kochają święta. 

Sprawdź co nosisz, jeżeli nie chcesz wyglądać jak LAMUS…

1. Idealna propozycja dla prawdziwych mężczyzn, którym nie straszne jest rąbanie drewna do świątecznego kominka ;)) Sweter ze śmiesznym napisem to absolutny must-have!

www.polyvore.com

2. Rozwiązanie dla fanek minimalizmu. Świąteczny sweterek też można zachować swój minimalistyczny styl. Delikatne cekinowe choinki na szarym tle dobrze zgrają się z prostymi spodniami w kant.

www.polyvore.com

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Lifestyle

HIT: Myją włosy Coca-Colą. Eksperci turlają się ze śmiechu

Opublikowane

-

Eksperci turlają się ze śmiechuEksperci turlają się ze śmiechu, nowa moda: mycie włosów coca cola

Marzysz o zdrowych pięknych włosach? W internecie pojawiła się nowa moda na poprawienie kondycji włosów za pomocą… Coca Coli. Eksperci turlają się ze śmiechu. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Nadchodzą zmiany. Alkohol w Polsce już nie od 18 lat?

Opublikowane

-

alkohol w polsce już nie od 18 lat

Alkohol w Polsce już nie od 18 lat? Tego chcą biskupi, którzy jak wiemy, mają duży wpływ na działania rządu. Według episkopatu Polacy piją za dużo i za wcześnie. Z tego powodu stworzyli Narodowy Program Trzeźwości, który ma zmniejszyć „skalę upijania się i akceptacji dla upijania się”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Tragiczna śmierć 14-letniej gwiazdy YouTube. WIDEO

Opublikowane

-

Isabelly Cristine Santo była zaledwie 14-letnią gwiazdą YouTuba. Dziewczyna pochodziła z Brazylii i cieszyła się sporą popularnością na swoich kontach społecznościowych. W wyniku ogromnej awantury na jeden z autostrad dziewczyna została postrzelona prosto w głowę. Zobaczcie, co było przyczyną tragicznej śmieci 14-letniej gwiazdy YouTube.

(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy