13-letnia Weronika Cugowska śpiewa tak pięknie, że ciarki przechodzą. Jej mama, tata i dziadek zachwyceni

Krzysztof Cugowska Weronika Cugowska EA

fot. Piotr Molecki/East News, youtube.com/ Bluelife-Art Studio Wokalne i Rehabilitacja Głosu

Weronika Cugowska niewątpliwie odziedziczyła talent wokalny po ojcu oraz dziadku. Nastolatka postanowiła wkroczyć na swoją własną ścieżkę w branży muzycznej i pochwaliła się wykonaniem słynnej piosenki Eltona Johna pt. „Can you feel the love tonight”.

Bliscy zdecydowanie pękają z dumy, słysząc głos Weroniki Cugowskiej. Sławna rodzina przekazuje sobie pasję do muzyki z pokolenia na pokolenie i od lat bryluje na wielkich scenach w kraju.

Weronika Cugowska zachwyca głosem

Dzieci sławnych muzyków często idą w ślady rodziców i wybierają karierę w tej samej lub podobnej branży. Nie inaczej jest z Weroniką Cugowską, która pomimo młodego wieku już rozwija swój talent wokalny. Jej wykonanie piosenki „Can you feel the love tonight” zobaczyło ponad pół miliona internautów, z których większość nie ukrywała zachwytu.

– Wspaniała Rodzina Cugowskich, muzykalna i niezwykle utalentowana!

– Piękne wykonanie. Widać talent odziedziczony po rodzicach i pracę wykonaną przez Weronikę.

– Weroniczko – szlif głosu bardzo dobrze słychać – masz głos dźwięczny. Zapewne sporo ćwiczysz i to słychać 🙂 Dodaj jeszcze trochę więcej pewności siebie a wyrażania emocji ucz się od wujka Piotra – czytamy w komentarzach pod wideo.

Kim jest Weronika Cugowska?

Weronika Cugowska to jedyna córka Wojciecha Cugowskiego i jego żony Krystyny. Zarówno matka, jak i ojciec nastolatki poświęcili swoje życie muzyce. Krystyna jest specjalistką od terapii muzyką, a Wojciech to słynny wokalistka grupy „Bracia”. Nie można również zapomnieć, że ojciec Weroniki to syn Krzysztofa Cugowskiego — wieloletniego członka zespołu „Budka Suflera”. Takie otoczenie niewątpliwie zawyrokowało na zainteresowaniach samej nastolatki.

Rodzice chętnie chwalą się Weroniką Cugowską w sieci i pozują z nią do zdjęć na Instagramie. Fotografie wyraźnie ukazują ogromne podobieństwo pomiędzy nimi, a ich córką. Myślicie, że nastolatce uda się zabłysnąć w branży rozrywkowej?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN. Czeka ją nowe wyzwanie – „Taniec z gwiazdami”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”
Martyna Kucharczyk: