Viki Gabor po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych. Jeden drobny szczegół sprawił, że internauci zaczęli komentować zdjęcie. Piosenkarka pokazała się z zupełnie nowej strony.

15-latka w młodym wieku zdobyła ogromną popularność w show-biznesie. Występ w programie telewizyjnym „The Voice Kids” otworzył jej drzwi do sukcesu. Obecnie piosenkarka jest jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd sceny muzycznej.

Viki Gabor zaskoczyła internautów nowym tatuażem

Piosenkarka ochoczo dzieli się kulisami życia codziennego w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 760 tysięcy osób. Największą popularnością cieszą się posty, które ukazują Viki Gabor w zwykłej, codziennej rzeczywistości.

Niedawno gwiazda udostępniła serię zdjęć zrobionych w lustrze, które zachwyciły internautów. Nastolatka skupiła wzrok odbiorców na jednej z dłoni, która była całkowicie pokryta ciemnym tuszem. Ozdoby wywołały poruszenie wśród odbiorców, którzy byli pewni, że młoda gwiazda zrobiła sobie tatuaż.

Wspaniały tatuaż.

Super tatuaż masz na ręce.

To prawdziwy tatuaż? — komentowano pod zdjęciem gwiazdy.

Okazuje się, że Viki Gabor postawiła na ozdobę wykonaną henną. Taki tatuaż utrzyma się do kilku tygodni, a następnie zniknie bez śladu. W ten sposób małoletnia gwiazda może eksperymentować ze swoim wyglądem nie, podejmując ostatecznych decyzji.

Viki Gabor bawi się modą i wizerunkiem

15-latka często w mediach społecznościowych ukazuje różne oblicza, które zaskakują oraz zachwycają jej obserwatorów. Umiejętność przybrania odmiennych ról pomogła jej podczas udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Viki Gabor była najmłodszą uczestniczką szesnastej edycji popularnego show Polsatu. Mimo to zachwyciła jurorów oraz widzów. Piosenkarka dotarła, aż do finałowej czwórki.

Telewizyjna przygoda z pewnością pomogła jej zyskać popularność, a możliwość wcielania się w największe gwiazdy muzyki sprawiła, że wokalistka mogła sprawdzić samą siebie w różnych gatunkach.

Viki Gabor
fot.instagram.com/vikigaborofficial/?hl=pl
Viki Gabor
fot.instagram.com/vikigaborofficial/?hl=pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Viki Gabor znów przesadziła? Zdecydowała się na odważy zabieg, w sieci zawrzało
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń