Zastanawialiście się kiedyś nad tym, od czego zależy umiejętność całowania? Jak się okazuje, może być ona determinowana przez znaki zodiaku. Które z nich są w takim razie najlepsze w tym fachu?

Każdy ze znaków ma bowiem konkretne cechy charakterystyczne w swoich pocałunkach, które go wyróżniają. Nie wszystkie muszą być jednak wskazane.

Jakie znaki zodiaku najlepiej całują?

Jednymi z najgorętszych pocałunków mogą obdarować nas osoby spod znaku Barana. Według horoskopów ogólnie są to ludzie namiętni i pełni buzującego w nich uczucia. Wobec tego ich całusy są zdecydowane i szczere. W ich przypadku na pewno nie skończy się tylko na jednym pocałunku.

W podobnym stylu całują także Byki. Osoby spod tego znaku zodiaku są wyjątkowo zmysłowe i emocjonalne. Właśnie dlatego rzadko kiedy decydują się na krótkie i błahe buziaki. Wolą długie pocałunki, przy których mogą objąć partnera, pokazując mu, co tak naprawdę do niego czują.

Nieco inaczej, ale wciąż zachwycająco całują Bliźnięta. W jaki sposób to robią? Zwykle decydują się na wiele krótkich całusów, jednocześnie szeptem wyznając swoje uczucia. Bliźnięta sprawią, że ich partner na pewno poczuje, że uczucie, którym go darzą, jest prawdziwe.

Nie każdy styl może jednak zachwycić wszystkich. Na przykład Ryby często decydują się na podgryzanie warg partnera, co nie każdemu się przecież podoba. Jeśli ktoś jest jednak wielbicielem takich pocałunków, to w Rybach znajdzie dla siebie idealnego kochanka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”

źródło: papilot.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl