Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 4 najsłynniejsze polskie pary, które poznały się w przedziwnych okolicznościach. Można się zdziwić
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.02.2022 18:41

4 najsłynniejsze polskie pary, które poznały się w przedziwnych okolicznościach. Można się zdziwić

najsłynniejsze polskie pary
Fot. instagram.com/maciej_dowbor; instagram.com/czarekpazura

Początki związków bywają bardzo zaskakujące. Miłość atakuje w najmniej spodziewanych momentach – przekonało się o tym także wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Wybraliśmy najsłynniejsze polskie pary, które poznały się w naprawdę nietypowych okolicznościach.

Walentynki to czas, w którym wiele osób chce podzielić się ze światem radością, jaką czerpią z udanego, szczęśliwego związku. Przyjrzeliśmy się, jak mówią o sobie znani celebryci.

Cztery najsłynniejsze polskie pary

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Pierwszy kontakt Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej nie należał do najprzyjemniejszych. Spotkali się na planie serialu „M jak miłość”. On przybył jako dziennikarz, który miał przeprowadzić wywiad z odtwórczynią jednej z głównych ról.

Żadne z nich nie było nastawione pozytywnie do spotkania – Dowbor uważał Koroniewską za „wieśniarę”, ona była zirytowana, ponieważ dziennikarz spóźnił się na spotkanie aż dwie godziny.

Po wywiadzie zaczęli rozmawiać – a wtedy znienacka zaiskrzyło. Zakończyli związki, w których wówczas byli i niedługo później – 8 lat temu – wzięli ślub. Obecnie mają już dwie córeczki.

Cezary Pazura i Edyta Zając

Także Edyta Zając, obecna żona Cezarego Pazury, nie była pod wrażeniem, kiedy pierwszy raz spotkała aktora. Miało to miejsce w wagonie WARS – w pociągu. Pazura wracał nim z Krakowa do Warszawy.

Edyta miała wtedy 19 lat i nie była szczególnie zainteresowana awansami starszego od niej o 26 lat Pazury. Aktor był jednak uparty: udało się wziąć numer telefonu dziewczyny, a później z determinacją nalegał na spotkanie.

Kiedy Pazurze udało się zdobyć serce dziewczyny, w mediach huczało ze względu na dużą różnicę lat między zakochanymi i młody wiek Edyty. Związek okazał się jednak trwały i szczęśliwy: od ślubu minęło już 13 lat, a para doczekała się trójki dzieci.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Bartłomiej Wróblewski, zanim poznał Małgorzatę Kożuchowską, był ogromnym wielbicielem jej talentu. Jego zdziwienie było ogromne, kiedy spotkał ją w samolocie. Aktorka leciała akurat do Watykanu, na pogrzeb Jana Pawła II.

Od razu między nimi zaiskrzyło i po powrocie do Polski zaczęli się spotykać. Wróblewski poprosił Kożuchowską o rękę kilka lat później – w Watykanie. Ślub wzięli w 2008 roku, a w 2014 doczekali się syna, Franciszka.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

Robert Lewandowski poznał Annę Stachurską w 2007 roku, na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego, który odbywał się na Mazurach.

Ona trenowała karate i miała już na koncie pierwsze medale (2. miejsce na mistrzostwach Polski w kategorii juniorów w 2005 roku i brązowy medal na Mistrzostwach Europy w 2006), on grał w trzecioligowym zespole Znicz Pruszków.

Kiedy na obozie spotkał piękną karateczkę, od razu się w niej zadurzył. Lewandowska wspominała po latach w rozmowie z portalem Wirtualna Polska, jakimi słowami ją podrywał. Robert miał powiedzieć „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz„.

Poznanie się przebiegło na tyle owocnie, że Lewandowski oświadczył się Annie 4 lata później, podczas wspólnej podróży na Malediwy. Ślub wzięli w 2013 roku, dziś mają dwie córeczki.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Źródło: wp.pl, plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”