Nie każdy musi być w łóżku ognistą panterą. Czasem od doświadczenia czy miłosnego kunsztu bardziej liczy się dobra znajomość potrzeb i gustów partnera. Są jednak cztery znaki zodiaku, które w tych kwestiach nie mają sobie równych.

Jakie znaki zodiaku są najlepszymi kochankami? Astrologowie uważają, że w temacie intymności cztery z nich zdecydowanie wyróżniają się spośród pozostałych. Sprawdź, czy jesteś na tej liście.

Znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami

Baran

Zodiakalny Baran potrafi być wspaniałym kochankiem, ale niezbyt dobrym partnerem. Wszystko z powodu jego pewności siebie, wybredności, odwagi, pędu za przygodą i nowymi doznaniami. Wszystkie te kwestie dotyczą też spraw intymnych.

Aby nadążyć za potrzebami i oczekiwaniami Barana, lepiej być otwartym na eksperymenty i nowe doświadczenia – także w łóżku. Lepiej też zapomnieć o romantycznych gestach i spokojnej rutynie, ponieważ w tej kwestii ten znak zodiaku nie jest zbyt mocny.

Lew

Lew to kolejny znak, który uwielbia być w centrum uwagi. Lubi być podziwiany i chwalony. Podobnie jest w kwestiach miłosnych uniesień – jest stroną raczej dominującą, pragnącą uwagi partnera.

Jeśli jednak trafi na osobę otwartą, która, tak jak on – lubi eksperymenty, nie boi się erotycznych gadżetów i innych urozmaiceń, pozostanie jej wierny. Z korzyścią dla obu stron, bo z Lwem nie da się nudzić.

Skorpion

Relacja uczuciowa ze Skorpionem bywa skomplikowana, ponieważ znaki te miewają zmienne charaktery, a wszystkie emocje przeżywają bardzo gwałtownie. W łóżku są jednak niezrównane, zmysłowe i obdarzone dużą wyobraźnią.

Zodiakalne Skorpiony lubią spełniać fantazje swoich partnerów, nigdy też nie mają dosyć w łóżku. Wadą tego znaku jest fakt, że czasem bywają egoistyczne i za bardzo skupione na swoich potrzebach.

Strzelec

Zodiakalny Strzelec bardzo często ma ogromną charyzmę i roztacza wokół siebie aurę pełną magnetyzmu i pociągającego napięcia. Ma też ogromną łatwość w nawiązywaniu nowych relacji.

W łóżku jest bardzo otwarty i skupiony na potrzebach swojego partnera. Lubi też eksperymenty, nie znosi rutyny, a miłosne uniesienia z nim zawsze są bardzo intensywne i pełne mocnych wrażeń. Przy tym nie jest typem, skaczącym z kwiatka na kwiatek – zdecydowanie woli stałe związki.

Źródło: kobieta.interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”