Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, a narodziny dziecka to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzniosłych chwil. Cudu narodzin doświadczy niedługo 44-letnia piosenkarka. Znana artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że jest w ciąży. Pochwaliła się uroczym zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem.

Alanis Morissette ogłosił, że wkrótce zostanie mamą. Artystka spodziewa się trzeciego dziecka. Internauci nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem, a gratulacje spływały od fanów z całego świata. Czy gwiazda zdradziła płeć dziecka?

Ciąża gwiazdy wzbudziła sensację

Artystka zaskoczyła swoich fanów i podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Morissette na swoim Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie z wyraźnie zarysowanym brzuszkiem ciążowym. Stoi przy mikrofonie i oddaje się swojej największej pasji – muzyce. Alanis ma na sobie czarny, obcisły golf, który podkreśla jej kształty.

Alanis Morissette jest w ciąży

Alanis Morissette od kilku lat związana jest z muzykiem Mario Souleye Tredwayem. Para wstąpiła w związek małżeński w 2010 roku. Owocem ich miłości jest dziewięcioletni syn Ever, a także córka Onyx, która ma trzy lata. Niedługo na świecie pojawi się trzecie dziecko pary. Artystka w wielu wywiadach wspominała, że za każdym razem poród był równie pięknym, co trudnym doświadczeniem. Morissette przez wiele miesięcy zmagała się z depresją poporodową i nie miała siły wstać z łóżka. Dzięki mężowi udało jej się przetrwać trudne chwile.

Morissette to jedna z najbardziej cenionych wokalistek. Jest obecna na scenie muzycznej od wielu lat, a jej największe hity, jak Iconic czy You Oughta Know podbiły listy przebojów. Gwiazda skończy w tym roku 45 lat i jak dołączy do grona kobiet, które urodzą po czterdziestym roku życia! Po rozmiarze brzuszka można przypuszczać, że już niedługo na świecie pojawi się jej kolejna pociecha! Serdecznie gratulujemy! Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com @alanis

Alanis opublikowała przepiękne zdjęcie i tym samym poinformowała swoich wielbicieli, że spodziewa się dziecka.

ciąża
instagram.com @alanis

Artystka zostanie mamą po raz trzeci.

ciąża
instagram.com @alanis

Alanis Morissette ogłosiła ciążę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ciąża
instagram.com @alanis

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu. Alanis przekonała się, że nie zawsze bywa różowo. Opowiedziała, o tym, że zmagała się z depresją poporodową.

ciąża
instagram.com @alanis

Ciążowe zdjęcie Alanis Morissette zelektryzowało fanów piosenkarki. Jak myślicie, urodzi się chłopiec czy dziewczynka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klienci Rossmanna mogą być w sporym szoku. Tylko przez pięć dni promocja jakiej jeszcze nie było
  2. Rodzina królewska jest wstrząśnięta. Książę umiera na raka, zostało mu mało czasu
  3. Ile zarabia Hanna Gronkiewicz-Waltz? Jej oświadczenie majątkowe powala
  4. Jak podróżować z kotem? Zasady, o których należy pamiętać
  5. Córce Wodeckiego puściły hamulce. Wstrząsające wyznanie o ojcu
  6. Kamery uchwyciły intymną scenę Anny Lewandowskiej i uczestnika Big Brothera. Znamy powód „zażyłości”

źródło: gala.pl, viva.pl,