Chcesz ładnie wyglądać w pracy, ale nie lubisz tracić czasu rano na przygotowania idealnej fryzury? Zobacz pomysły na 5 szybkich i modnych fryzur do pracy!

Krótkie, długie, kręcone czy proste… bez znaczenia! Z każdego rodzaju włosów można zrobić modną fryzurę do pracy! Chcesz ładnie wyglądać w biurze, ale nie lubisz wcześnie wstawać i układać włosów? Skorzystaj z pomysłów na szybkie fryzury na każdy dzień tygodnia i wyglądaj modnie w pracy. Pamiętaj, nasze propozycje sprawdzą się także, podczas szukania nowego miejsca zatrudnienia.

Osiem godzin dziennie w pracy bywa męczące niezależnie od zajmowanego stanowiska. Osoby pracujące w biurze mogą sobie pozwolić na większą swobodę w stylizacji włosów, niż np. kobiety zatrudnione w gastronomii, które muszą spełniać wymogi sanepidu. Szefowe kuchni, kelnerki czy pracownice cukierni nie mogą odważyć się na burzę loków, a ich włosy powinny być upięte. Praca w danej branży wymaga dostosowania się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Znudził ci się zwykły kucyk i chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie? Odmień swój codzienny look w kilka minut! Fikuśne upięcia można zrobić naprawdę szybko!

Modna fryzura do pracy w biurze i nie tylko

W pracy spędzamy znaczną część życia. Każdego ranka wstajemy i zbieramy się do siedziby firmy, w której pracujemy. Szykujemy różne stylizacje w zależności od rodzaju wykonywanych obowiązków. Kobiety zatrudnione w biurze mogą sobie pozwolić na wysokie obcasy i odpowiedniej długości spódnice. Natomiast panie zatrudnione w sektorze produkcyjnym lub wykonujące pracę fizyczną cenią sobie wygodę. Niezależnie od obejmowanego stanowiska luboferty pracy, na którą aplikujemy, lubimy wyglądać modnie, a dobrze dobrana fryzura i odpowiedni makijaż potrafią idealnie dopełnić daną stylizację.

Praca: jaka powinna być idealna fryzura?

Idealna fryzura do pracy powinna być trwała i elegancka. Zbierając się rano do firmy, ważna jest każda minuta, dlatego nie powinnyśmy tracić zbyt wiele czasu na czesanie i upinanie włosów. Ważne, by włosy były ułożone tak, by nie przeszkadzały nam w wykonywaniu obowiązków pracowniczych. Jak się uczesać, żeby wyglądać modnie i czuć się wygodnie? Kilka prostych trików sprawi, że codziennie będziesz wchodzić do pracy z idealną fryzurą!

Szybkie i modne fryzury do pracy

fot. Materiały partnerskie

5 pomysłów na fryzurę do pracy

Klasyczna, a zarazem elegancka fryzura świetnie sprawdzi się zarówno w dużej korporacji, jak i małych zakładach pracy. Niezależnie od tego, jaką rolę pełnisz w firmie, powinnaś zadbać o schludny wygląd. Każda praca wymaga odpowiedniego przygotowania merytorycznego, jednak odpowiedni wygląd i strój również są istotne. Najważniejsze, aby włosy były umyte i uczesane. Nawet jeżeli brakuje Ci pomysłów na fantazyjne upięcia i nie masz czasu na poranne prostowanie lub kręcenie włosów, to kiedy masz świeżo umyte włosy, zawsze wyglądasz korzystnie i schludnie.

1. Efekt fal z warkocza.

Masz długie lub średniej długości włosy? Wieczorem po umyciu i wysuszeniu włosów zapleć warkocza i połóż się w nim spać. Myślisz, że zrobienie romantycznych fal na głowie jest czasochłonne? Myjąc rano zęby, rozpuść warkocza i ciesz się efektem wavy na głowie!

2. Koński ogon.

Zaspałaś i nie masz czasu na układanie fryzury? Pochyl się do przodu i zwiąż włosy wysoko gumką. Koński ogon to uniwersalna fryzura, którą możesz zrobić w minutę! Co więcej, takie upięcie wysmukla twarz i sprawia, że włosy nie przeszkadzają Ci w codziennym funkcjonowaniu.

3. Ozdobna opaska.

Masz krótkie włosy i chciałabyś jakoś urozmaicić swój codzienny wygląd? Postaw na ozdobną opaskę i idź do pracy w uroczej stylizacji!

4. Koczek.

Niezależnie od tego czy masz niesforne loki, czy proste jak drut włosy, elegancki koczek doda ci uroku. Jak go zrobić? Wystarczy rozczesać włosy i związać je na dole gumką, następnie okręcić ją wystającymi kosmykami i spiąć wsuwką. 5 minut i gotowe! Przeglądasz oferty pracy i szukasz nowego zatrudnienia? Świetnie! Ta elegancka fryzura sprawdzi się również podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

5. Przekładany kucyk.

Kolejną modną i efektowną fryzurą jest przekładany kucyk. Jak go zrobić? Wystarczy związać włosy na dole gumką, poluzować upięcie i przełożyć pasmo włosów przez środek. Dodatek w postaci eleganckiej gumki lub krótkiej apaszki dopełni twój look!

Fryzura do pracy na każdy dzień tygodnia

Pięć pomysłów na szykowne i szybkie fryzury sprawią, że będziesz miała plan na stylizację włosów na każdy dzień tygodnia. Proponowane uczesania są łatwe w przygotowaniu i zaledwie 5 minut rano wystarczy, by udoskonalić swój look w modną fryzurę!

Artykuł Sponsorowany