Katarzyna Cichopek nie zwykła wrzucać na swojego Instagrama przypadkowych, niechlujnych postów. Większość z nich przedstawia skrupulatnie dobrane stylizacje, a zdjęcia zachwycają jakością i przejrzystością. To, co opublikowała ostatnio, mogło jednak przebić dotychczasowe wpisy.

Co wobec tego udostępniła? To bardzo profesjonalnie zmontowane nagranie, na którym sama aktorka dosłownie się powieliła. Całość robi ogromne wrażenie pod względem technicznym, bo wygląda, jakby faktycznie Cichopek miała jeszcze cztery bliźniaczki.

Katarzyna Cichopek w szałowych kreacjach

Na wspomnianym nagraniu aktorka prezentuje się w aż pięciu różnych odsłonach. Pierwsza z nich jest zmysłowa i ewidentnie wieczorowa. Stylizacja składa się bowiem z małej czarnej oraz dobranych w tym samym kolorze sandałków na wysokim obcasie. Druga to już z kolei zdecydowanie luźniejsza kreacja na wiosenne i letnie spacery. Aktorka ma bowiem na sobie przewiewną, pomarańczową sukienkę dobraną do białych butów sportowych, które nigdy nie wychodzą z mody.

Trzecia odsłona jest z kolei zdecydowanie sportowa. Aktorka ma na sobie niebieskie kolarki i błękitny, obcisły top. Przy okazji czwartej z kreacji można za to odnieść wrażenie, że Katarzyna Cichopek chciała przebrać się za stylową nauczycielkę, ponieważ do czarnej spódnicy i długiej, żółtej koszuli założyła także okulary z grubymi oprawkami. Wszystko wykończyła czarnymi sandałkami. Ostatnia stylówka jest za to typowo letnia. Aktorka ma klapki na koturnie, bluzkę odsłaniającą brzuch i długą, białą spódnicę. Tu też nie zapomniała o dodatkach. Ma na sobie kapelusz z ogromnym rondem oraz duże okulary przeciwsłoneczne.

Obserwujący w sekcji komentarzy licytowali się, która z powyższych kreacji była najlepsza. Jak można było zaobserwować, paniom nieco bardziej podobały się luźniejsze stylizacje, a panom te zmysłowe. Większość była przy tym zgodna, że Kasia w każdej ze stylizacji wygląda świetnie.

Co warto podkreślić, aktorka pewnie nieprzypadkowo postarała się, by filmik był tak sprytnie i dobrze wykonany, ponieważ był stworzony w ramach promocji marki odzieżowej Selfieroom. Aktorka nie tylko zaprezentowała stylizacje, które można stworzyć z produktów tej firmy, ale też podzieliła się z fanami kuszącym kodem rabatowym.

Nie jest to zresztą jedyna marka odzieżowa, z którą aktorka współpracuje. Regularnie reklamuje także ubrania od Born2be. Wcześniej promowała również ciuchy firmy Pakuten, a także stroje sportowe producenta o nazwie Oceans Apart. Często zresztą spotyka ją krytyka w związku z ilością reklam na profilu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl