Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorek XXI wieku. Niemniej, artystce udało się znaleźć miejsce w grafiku na macierzyństwo. Jak się okazuje, rola mamy bardzo jej się podoba.

Mało tego, spełnia się w niej do tego stopnia, że żałuje, że nie zdecydowała się na dziecko wcześniej. Opowiedziała o tym w rozmowie z Magdą Mołek.

Małgorzata Kożuchowska późno została matką

Warto przypomnieć, że Małgorzata Kożuchowska ma dopiero 8-letniego syna, a to oznacza, że rodziła w wieku 43 lat. Nie ma wątpliwości, że to już dosyć późno, ale dziecko urodziło się zdrowe i sprawia Kożuchowskiej mnóstwo radości.

Pewnych kwestii biologicznych niestety nie sposób przeskoczyć, dlatego kolejne dzieci w przypadku aktorki raczej już nie wchodzą w grę. Okazuje się, że jest to dla niej pewien powód do żalu, o czym opowiedziała Magdzie Mołek.

Małgorzata Kożuchowska chciałaby mieć więcej dzieci

We wspomnianym wyżej wywiadzie aktorka otwarcie przyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko i w pewnym sensie czuje się niespełniona ze względu na to, że ostatecznie się na nie nie zdecydowała. Gdyby mogła cofnąć czas, podjęłaby decyzję o macierzyństwie wcześniej.

Niemniej, aktorka nie pozwala, by to uczucie było dominujące i przede wszystkim stara się nacieszyć swoją pociechą, dając jej ogrom miłości. To, jak jest w Jana zapatrzona, widać zresztą po jej aktywności w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje bowiem fotki, na których czule ściska synka.

— Chciałabym, ale cieszę się, że jest Jasiu — skwitowała Kożuchowska.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kuba Wojewódzki przekroczył granicę? Małgorzatę Kożuchowską nazwał „zimną s*ką”
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl