Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 56-letnia Dorota Chotecka w króciutkich, tlenionych blond włosach. Wygląda jak Barbara Kurdej-Szatan, będzie metamorfoza?
Michał Fitz
Michał Fitz 30.08.2022 16:32

56-letnia Dorota Chotecka w króciutkich, tlenionych blond włosach. Wygląda jak Barbara Kurdej-Szatan, będzie metamorfoza?

Dorota Chotecka,
instagram.com/dorotachotecka, Fryta 73, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Dorota Chotecka na przestrzeni swojej kariery pokazywała się publicznie i na ekranie w różnych fryzurach. Kolejną metamorfozą pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co teraz ma na głowie?

Aktorka zmontowała opublikowany filmik tak, by dobrze pokazywał różnicę między jej wyglądem przed zmianą i po niej. Pomimo sporej różnicy, jej fani byli zachwyceni. Na myśl może przywoływać skojarzenia z popularną, młodszą koleżanką po fachu.

Dorota Chotecka niczym Barbara Kurdej-Szatan

Na wspomnianym wyżej nagraniu bardzo dobrze to widać. W pierwszym kadrze aktorka pojawia się w jej naturalnych, rozpuszczonych do obojczyków włosach. Te są w kolorze ciemnego blondu, a gdzieniegdzie wchodzą w odcień rudego.

Chwilę później Dorota Chotecka wygląda już kompletnie inaczej. Na jej głowie pojawiły się dużo krótsze i znacznie jaśniejsze włosy, które kończą się na wysokości szczęki.

Warto jednak zaznaczyć, o czym od razu wspomniała także sama zainteresowana, że nie jest to metamorfoza związana z prywatnymi upodobaniami, a jedynie charakteryzacja do jednej z ról teatralnych. Z opisu nie wynika jednak, przy okazji jakiego spektaklu obejrzymy Chotecką w takiej fryzurze.

Dorota Chotecka zachwyciła fanów

Dorota Chotecka zebrała wokół siebie w sieci bardzo sympatyczną i kulturalną społeczność. Można więc było się spodziewać, że ta będzie głównie chwaliła aktorkę. Choć jej fryzura w domyśle jest tymczasowa, niewykluczone, że po aż tak pozytywnym odzewie aktorka rozważy zrobienie jej na stałe.

– Pani Dorotko, wygląda Pani wspaniale nawet w krótkich! – pisze jedna z obserwujących.

No i teraz to jest pierwsza klasa fryzurka dodaje inny z fanów.

– Cudownie Pani Dorotko – zachwala kolejna internautka.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Chotecka (@dorotachotecka)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych