Monika Olejnik ma już 65 lat, co zwykle dziwi ludzi, którzy się o tym dowiadują, bo dziennikarka absolutnie na swój wiek nie wygląda. Zawdzięcza to pewnie nie tylko dobrym genom, ale również odpowiedniej pielęgnacji i aktywności fizycznej.

Właśnie pochwaliła się tym, jak dba o swoją figurę. Pomimo wczesnych godzin porannych wyskoczyła na miasto pobiegać.

Monika Olejnik w biegu

Dziennikarka opublikowała w swojej instagramowej relacji fotkę, na której widać ją w pełnym biegu. Zdecydowała się na jogging w pięknych okolicznościach przyrody, bo poruszała się wzdłuż brzegu Wisły. W tle widać Wawel, więc znajduje się w samym centrum Krakowa. Zdecydowała się na to w godzinach porannych, gdy tamtejszym deptakiem nie spacerują jeszcze tłumy ludzi.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Monika Olejnik chwali się swoją aktywnością. Na jej profilu na Instagramie raz na kilka fotek pojawia się właśnie jakaś z biegania. Co ciekawe, nie zrezygnowała z treningu nawet w ramach niedawnych świąt wielkanocnych. Możemy więc przypuszczać, że to właśnie to hobby stoi za jej zgrabną figurą. Poza tym, na pewno przynosi też inne korzyści zdrowotne, których gołym okiem nie widać, a które dziennikarka na pewno odczuwa. Taką postawę należy więc tylko pochwalić. Robią to zresztą jej obserwujący w sekcji komentarzy.

– Podziwiam, gratuluję formy, no i ta figura zachwyca się jedna z fanek.

– Brawo za determinację i systematyczność — dodaje kolejną komentująca.

– Pani Moniko, jest Pani motywacją — zachwala następna internautka.

W ostatnim czasie Monika Olejnik bardzo angażuje się także w tematy dotyczące wojny toczonej za naszą wschodnią granicą. Co ciekawe, na samym początku jej trwania zaliczyła sporą wpadkę w telewizji, dopytując ekspertów, dlaczego przestrzeń powietrzna nad Ukrainą nie jest zamknięta, skoro takie rozwiązanie powstrzymałoby bombardowania. Eksperci przyznali wówczas, że takie ograniczenia nie miałyby sensu, bo w momencie wojny po prostu nie są respektowane przez strony konfliktu.

Zobacz post:

Monika Olejnik
instagram.com/monikaolejnik_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl