Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. Jego wybranka, z którą pokazał się ostatnio na oficjalnej imprezie to Beata Pruska. To właśnie ona zdradziła, że zakochani szykują się do ślubu. 

Józef Wojciechowski to właściciel firmy deweloperskiej J.W. Construction. Z piękną brunetką pojawił się na gali z okazji 25-lecia Polsatu, szybko odkryto, kim jest kobieta. To Beata Pruska, która możecie kojarzyć m.in. z programu Damy i wieśniaczki i tego, że wcześniej próbowała zaistnieć w mediach z pomocą, Tomasz Puzona, polskiego karateki.

Beata nieco zmieniła swój wygląd i udało jej się upolować naprawdę grubą rybę. Majątek Wojciechowskiego szacowany jest na około miliard złotych!

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Aniston rozstała się z mężem. To przez Brada Pitta?

Przygotowanie do ślubu

Dziennikarka WP Gwiazdy dopytała o szczegóły związku Beaty Prusek z 70-letnim biznesmenem. Kobieta twierdzi, że poznali się oni przez wspólnych znajomych i od razu coś między nimi zaiskrzyło. Nie przejmuje się również negatywnymi komentarzami na temat związku z 45 lat starszym mężczyzną i tym, że ludzie postrzegają ją jako utrzymankę:

– Kompletnie nie biorę pod uwagę żadnych uwag i komentarzy. To jest moje życie i chcę być szczęśliwa (…)Ludzie nie powinni przekładać stereotypów na życie codziennie. Każdy z nas jest inny. Jak na razie „nie leżę i nie pachnę”. Mam dużo swoich obowiązków, które muszę wykonać.

Zdradziła również czym zajmuj się na codzień:

– Krytykowano mnie, że to ja na siłę chciałam zostać celebrytką. Obecnie studiuję na czwartym roku wzornictwa i komunikacji w modzie. Jestem zadowolona z mojego życia.

Na koniec kobieta dodała, że planuje już ślub z miliarderem:

– Jesteśmy w trakcie planowania ślubu – ogłosiła.

Gratulujecie?

ZOBACZ TEŻ: Córka Lisa i Rusin na okładce magazynu. Przesada?

źródło: pudelek.pl

#one #the #way #fly #to #aspen #plane #travel #next #trip #polishgirl #happy

Post udostępniony przez BEATA PRUSKA (@beata.pruska)