Różnica wieku między Maxem i Sam Delmege jest znacząca, ale mimo to parze nie przeszkodziło to w drodze do miłości. Wspólnie po aż 23 próbach in vitro mogą cieszyć się wspólnym dzieckiem. Wszystko za sprawą niezwykłego cudu. 39 lat różnicy nie poróżniło ich, a jedynie zbliżyło do siebie.

Różnica wieku między Maxem i Sam Delmege wynosi 39 lat. Mimo to para świetnie się dogaduje i doskonale radzi sobie w małżeństwie. Po latach nieudanych prób doczekali się nowego wyzwania i świetnie sprawują się w roli rodziców blizniaków.

Różnica wieku nie była dla nich przeszkodą

Max zajmuje się nieruchomościami i przez całe swoje życie zbudował obszerne imperium warte miliony dolarów. Poza uznaniem w branży Max niejednokrotnie trafiał na pierwsze strony gazet z powodu swojego ślubu z 39 lat młodszą kobietą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sam przyznaje, że zarówno ona jak i mąż nie mogli doczekać się by powiększyć rodzinę. Świadomość posiadania dziecka była dla nich najważniejszym elementem. Wiedzieli jednak, że ciąża nie będzie czymś łatwym w ich przypadku.

To było najdłuższe i najtrudniejsze sześć lat naszego życia. Jednocześnie był to czas, w którym nie mogliśmy się poddać, ponieważ chodziło nam o jeden cel – napisała Sam.

Para przez sześć lat wydała na zabiegi in vitro około 100 tys. dolarów. Łącznie zrobili 23 zabiegi, z czego niestety 5 razy kobieta poroniła. Sam postanowiła w końcu ogłosić niezwykle emocjonującą chwilę w mediach społecznościowych. Teraz para ma bliźniaki.

Źródło: parenting.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: