Porażające wiadomości z Suwałk. Ciało kobiety znaleziono pod blokiem. Jak informuje polsatnews.pl, śledczy zabezpieczyli nagranie, na którym widać moment zbrodni.

Ciało kobiety zostało znalezione przez przechodniów 8 kwietnia około godziny trzynastej. Na nagraniu, do którego dotarła policja, widać co wydarzyło się 40 minut wcześniej. Wcześniej wszystko wskazywało na nieszczęśliwy wypadek.

79-letnia kobieta nie żyje

Tragedię zarejestrowała kamera zamontowana na pobliskim przedszkolu. Do nagrania dotarli także dziennikarze Polsat News. Na filmie widać, jak mężczyzna wyrzuca przez okno mieszkania na drugim piętrze starszą kobietę.

25-letni wnuk odwiedził pokrzywdzoną i wyrzucił ją przez balkon z drugiego piętra. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła – poinformował w ubiegły piątek prokurator Wojciech Piktel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach, czytamy na polsatnews.pl.

25-latek został zatrzymany, nie wiadomo, dlaczego posunął się do tak wstrząsającego czynu. Postawiono mu zarzut zabójstwa. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Suwałkach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– […] Za czyn ten grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. W dalszym ciągu są wykonywane czynności, które zmierzają do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia, w szczególności motywacji sprawcy – w rozmowie z Polsat News mówił prokurator Wojciech Piktel.

Ze względu na dobro śledztwa nie są ujawniane zeznania 25-latka. Nie wiadomo też, czy przyznał się do winy. 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: polsatnews.pl

Poprzedni artykułNie żyje Urszula Kasparek
Następny artykułWidzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.