Adam jasno przyznał jakie kobiety wydają mu się najlepszym wyborem na wspólne życie. Co ciekawe nie uwzględnił w swojej opinii takich aspektów jak charakter czy uroda. Zdecydowanie najważniejszą cechą jest niezbyt duża inteligencja. Zapytaliśmy więc, dlaczego tak uważa? -Każdy facet chce mieć tzw. żonę-idiotkę. Takie są najlepsze na życie – odpowiedział z przekonaniem.

Mimo tego, że dla Adama małżeństwo jest spełnieniem marzeń, mężczyzna nie chce, by stanowiło dla niego jakiekolwiek źródło kłopotów. Dlatego też uważa, że niezbyt mądra kobieta to idealne rozwiązanie. Ma na to, jego zdaniem, niezbite argumenty.

Adam: żona-idiotka to podstawa udanego małżeństwa

Mężczyzna przyznał, że jest już po kilku związkach, które nasunęły mu wniosek, że niezbyt mądra kobieta pozwala mężczyźnie poczuć się w związku fantastycznie. Dlatego jego zdaniem tak naprawdę każdy mężczyzna, nawet ten, który absolutnie temu zaprzecza, cicho marzy o przysłowiowej blondynce.

-Byłem w wielu związkach i mimo że te z mądrymi, a nawet bardzo wykształconymi kobietami były znacznie ciekawsze, koniec końców stawały się dla mnie sporym problemem – wyjaśnia mężczyzna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Przy mądrej kobiecie każdy mężczyzna nagle staje w jej cieniu, mimo że są partnerami, to ona zbiera laury i poklaski. Dodatkowo przez jej ambicje czekały mnie ciągłe wyrzeczenia. Czy przeżyłbym tak całe życie? Zdecydowanie nie.

  1. Łukasz Szumowski: „Będą większe obostrzenia”. Minister tłumaczy gdzie i dla kogo, wielu Polaków będzie zdruzgotanych
  2. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Cicha, spokojna, ciesząca się z byle gestu

-Jeśli jestem z kobietą mało wymagającą, ona cieszy się ze wszystkiego, co zrobię. Zawsze dostanę od niej to, co chcę, wystarczy odrobina manipulacji i to ona przeprasza mnie za moje winy – wyjaśnia Adam.

Słysząc tę wypowiedź, od razu nasuwają się kontrargumenty dotyczące moralności. Mężczyzna stwierdza, że nie postępuje źle. W zamian za to, że ona jest posłuszna i nie wtrąca się do jego życia, a on spokojnie bryluje wśród znajomych, Adam czułby się zobowiązany do opieki nad nią, zarabiania, dawania poczucia bezpieczeństwa.

-Wiem, że większość kobiet będzie oburzona moimi słowami. Ale rozejrzyjcie się wokół i zobaczcie, ilu facetów stosuje ten sposób na małżeństwo czy związek. To jedyny sposób, by nie być samemu, ale zachować uwagę i docenienie wszystkich. No i wiadomo, o taką nie trzeba być zazdrosnym – kończy swoje przemyślenia mężczyzna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adam
fot. unsplash.com/Bannon Morrissy

Adam jest przekonany, że jego podejście jest słuszne.

adam
fot. pexels.com/ Just Name

Niewymagająca kobieta to szczęście dla mężczyzny. 

adam
fot. unsplash.com/Lucrezia Carnelos

Mężczyzna przyznał, że związki z mądrymi dziewczynami są ciekawsze, ale zbyt wymagające, by przeżyć z nimi całe życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd od 1 września wprowadza nowy obowiązek dla Polaków. Wielu będzie niezadowolonych
  2. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  3. Poszła na pogrzeb nieznajomego. Zobaczyła, kto stoi przy trumnie i momentalnie zalała się łzami
  4. Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
  5. Nigdy nie łącz ogórka z 1 składnikiem. Skutki są gorsze, niż może nam się wydawać

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl