Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Darski pokazał odważne zdjęcie bez ubrań. Lider zespołu Behemoth znów szokuje
Marta Kulik
Marta Kulik 17.07.2019 20:02

Adam Darski pokazał odważne zdjęcie bez ubrań. Lider zespołu Behemoth znów szokuje

Adam Darski nago
filmpolski.pl

Adam Darski nago. Lider zespołu Behemoth pokazał odważne zdjęcie, na którym nie ma na sobie niczego. W komentarzach trwa burza. Nergal wywołał kolejny skandal? Znany z kontrowersji muzyk postanowił przypomnieć o sobie w dość szokujący sposób.

Adam Darski nago to gorący temat dzisiejszego dnia. Związek z Dodą wiele lat temu zapewnił mu wejście do pierwszej ligi polskiego show-biznesu. Po rozstaniu Nergal przestał być obiektem zainteresowania mediów. Od czasu do czasu jednak jego zachowanie sprawia, że znowu robi się o nim głośno. Tym razem kontrowersyjny muzyk pokazał bardzo odważne zdjęcie, a internauci zostawiają masę komentarzy. Będzie tego żałował?

Adam Darski nago

Muzyk znany z wielu skandali i kontrowersyjnych wypowiedzi znowu szokuje. Na Instagramie pokazał zdjęcie, na którym zupełnie nago stoi na dachu i wymachuje odzieżą. Miejsce intymne zasłonił dorysowanym krzyżykiem. Nie brakuje też alkoholu i niepokojącego opisu.

Na wojnie z osami […] jestem gotów zabić je wszystkie — napisał Nergal.

To świadomy i przemyślany ruch, czy zachowanie pod wpływem używek, którego muzyk będzie żałował? Możliwe jest wszystko, sam Nergal na swoim profilu pisze, że treści prezentowane na profilu mogą obrazić uczucia religijne i inne.

Nergal: skandalista

Gdyby to inna gwiazda dodała takie zdjęcie, z pewnością poruszenie byłoby większe. Nergal jednak słynie z wywoływania skandali, a pokazanie nagiego zdjęcia należy do jego mniej szokujących zachowań. Kilka lat temu udało mu się rozwścieczyć niemal całą Polskę, w dodatku zrobił to nie raz!

W 2007 roku miał dopuścić się obrazy uczuć religijnych, dokonując zniszczenia Biblii i nazywając ją kłamliwą księgą na scenie jednego z klubów w Gdyni. Najbardziej wierzący katolicy byli wściekli! Przez byłego posła został oskarżony o pochwalanie mordu na świętym Wojciechu w jednej z piosenek Behemothu, co również miało urazić jego uczucia religijne. W 2012 roku do prokuratury trafiło zawiadomienie o gwałcie. Podstawą oskarżenia miały być zdarzenia opisane w książce autorstwa Nergala. Kolejnym oskarżeniem był zarzut znieważenia godła RP. Za dodanie nagiego zdjęcia z pewnością nie grożą mu konsekwencje prawne, ale niektórzy obserwatorzy już postanowili opuścić jego profil.

ZOBACZ ZDJĘCIA NERGALA:

Adam Darski nago

Nergal jest znany ze skandalicznego zachowania.

Adam Darski nago

Tym razem muzyk pokazał nagie zdjęcie, czym oburzył niektórych fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do świętowania! Gwiazda powitała maleństwo
  2. Michał Szpak zaśpiewał w kościele! Nagranie trafiło do sieci: „Masz głos jak anioł”
  3. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  4. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  5. Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Dzieli ich 9 lat