Adam Ferency był o krok od kresu swoich dni, lekarze poważnie zastanawiali się nad stwierdzeniem zgonu. Aktor wspomina, jak stanął twarzą w twarz z bezwzględną śmiercią, zdradza — jak dokładnie wyglądał moment, kiedy znalazł się po drugiej stronie oraz co wtedy czuł. Porażające wyznanie artysty.

Adam Ferency ma obecnie 68 lat i szczerze przyznaje, że od dłuższego czasu mogłyby go nie być. Aktor przeszedł rozległy zawał serca i aż przez 10 minut nie dawał żadnych oznak życia. Niesamowite, co pamięta z tamtej sytuacji.

Adam Ferency był krok od śmierci

Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl, w 2016 roku Adam Ferency przeszedł zawał serca. To właśnie wtedy spojrzał śmierci prosto w oczy, jednak wygrał tę konfrontację. W osobistym wywiadzie dla magazynu Gala aktor wyznał, że chciałby odejść z tego świata na własnych warunkach, z godnością, w nocy i bez krzyków.

– Niewiele pamiętam z tego, co się działo. Ale zapamiętałem, jak wyszarpują mnie z tej karetki już przy szpitalu. Ocknąłem się o piątej nad ranem. Byłem podłączony do jakichś aparatów. Żona powiedziała: „Byłeś na tamtym świecie, uratował cię doktor Zając — powiedział Adam Ferency w rozmowie z magazynem Gala.

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowym
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Adam Ferency mówi jasno o wierze w życie pozagrobowe

Portal swiatseriali.interia.pl wyjawia, iż aktor odciął się od kościoła. Mimo pochodzenia z katolickiej rodziny nie wierzy w życie pozagrobowe i nauki przekazywane przez księży. Mimo swoich przekonań artysta zapewnia, że nie boi się śmierci i jest na nią gotowy.

– Chowałem bliskich… Całowałem swojego zmarłego ojca, który był zimnym trupem jeszcze za życia, a potem znowu mamę, którą kochałem nad wyraz — wspomina w jednym z wywiadów cytowanych przez portal swiatseriali.interia.pl.

Życie Adama niejednokrotnie go doświadczyło, to niezwykłe, że wciąż zachowuje pogodę ducha i umie rozmawiać o tych sprawach z dystansem. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Adam Ferency
fot EASTNEWS
Adam Ferency – EA
TRICOLORS/East News

Adam Ferency był o krok, od śmierci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okropny gest, wulgarne słowa wobec osoby ze środowiska LGBT. Na pomoc rzucili się obcy ludzie
  2. Zakaz wychodzenia z domów w turystycznym kurorcie. Władze Hiszpanii podjęły decyzję
  3. Jedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
  4. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  5. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  6. Nowe ognisko koronawirusa na weselu w Wielkopolsce. Kilkudziesięciu gości zarażonych, wielu wciąż czeka na wyniki

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Poprzedni artykułDebata Prezydencka: Andrzej Duda został zapytany o „500 plus”. Jego odpowiedź może zaskoczyć wielu
Następny artykułAndrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.