Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W sieci pojawiły się zdjęcia córki Adama Małysza podczas imprezy. Alkohol lał się litrami
Karol Osiński
Karol Osiński 13.03.2021 14:56

W sieci pojawiły się zdjęcia córki Adama Małysza podczas imprezy. Alkohol lał się litrami

Adam Małysz
fot. instagram.com/karolina_malysz/

Adam Małysz bez wątpienia nie będzie zadowolony z poczynań swojej córki w trakcie pandemii. Karolina Małysz opublikowała na swoim InstaStories zdjęcia z imprezy alkoholowej ze znajomymi. Na stole widać litry alkoholu. Widać, że zabawa była nad wyraz udana.

Karolina Małysz skorzystała z wolnego wieczorowego piątku i w gronie przyjaciół wybrała się do jednego z Wiślańskich barów, gdzie nie brakuje alkoholu. Dziewczyna spędziła wspaniały czas, co uwieczniła na InstaStories.

Karolina Małysz dodała zdjęcia z imprezy alkoholowej

Adam Małysz niejednokrotnie publikował na Instagramie zdjęcia ze swoją córką, a ona sama staje się coraz bardziej popularna, właśnie dzięki tejże aplikacji. Dziewczyna zgromadziła na swoim koncie już ponad 18,9 tys. obserwujących, a liczba ta wciąż wzrasta.

Sama zainteresowana równie chętnie publikuje na medium zdjęcia, głównie swoje, a także w towarzystwie swojego narzeczonego, za którego wkrótce wyjdzie. Tym razem na InstaStories można było zauważyć, że córka byłego skoczka narciarskiego w miłym towarzystwie przyjaciół spędziła czas przy litrach zakupionego alkoholu.

Karolina to zapracowana studentka, która bardzo mocno przykłada się do swoich obowiązków. Nic dziwnego zatem, że chciała sobie pozwolić na chwilę zasłużonego relaksu, który jak widać, był udany.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mamy jednak nadzieję, że córka popularnego skoczka wraz ze swoimi znajomymi zachowali odpowiedni reżim sanitarny i impreza odbyła się bezpiecznie.

Adam Małysz córka

Adam Małysz wraz ze swoją małżonką Izabelą doczekali się jednej pociechy. W 1997 roku urodziła się ich córka Karolina, która dzisiaj jest już dorosłą kobietą. Jak już wcześniej wspominaliśmy, dziewczyna wkrótce wyjdzie za mąż, o czym mówi się już od dłuższego czasu.

Jeszcze w listopadzie Adam Małysz z dumą wyrażał się o tym, że już wkrótce zostanie teściem. Udzielił wówczas krótkiego wywiadu dla magazynu Świat i ludzie, w którym powiedział kilka słów na temat związku i planów swojej córki:

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona – powiedział Adam Małysz.

Narzeczonym Karoliny Małysz jest o rok młodszy od dziewczyny Kamil Czyż. Chłopak jest pasjonatem sportów motocyklowych oraz quadów. Studiował turystykę i rekreację oraz pracował jako instruktor narciarstwa, czym bez wątpienia zapunktował u taty swojej narzeczonej.

Zobacz zdjęcia:

Adam Małysz

Córka Adama Małysza opublikowała na InstaStories zdjęcie z imprezy alkoholowej.

Adam Małysz

Jak widać, zabawa była udana.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com