Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poruszające wyznanie córki Adama Małysza. „Bałam się taty”, opowiedziała o dzieciństwie
Karol Osiński
Karol Osiński 14.01.2021 12:11

Poruszające wyznanie córki Adama Małysza. „Bałam się taty”, opowiedziała o dzieciństwie

Adam Małysz
fot. instagram.com/karolina_malysz; instagram.com/adammalyszofficial

Chociaż Adam Małysz przez wiele lat dostarczał Polakom wspaniałych powodów do dumy, to w życiu prywatnym nie zawsze miewał łatwo. Jego sukcesy sportowe okupowane były kłopotami rodzinnymi, o których opowiedziała jego córka, Karolina w programie Dzień Dobry TVN – Bałam się taty.

Karolina Małysz przyszła na świat, kiedy jej tata miał 20 lat. Wówczas na poważnie rozpoczynała się jego kariera skoczka narciarskiego i odnosił pierwsze sukcesy. Chociaż bywało mnóstwo problemów, to dzisiaj Adam Małysz jest wspaniałym ojcem, bez którego jego córeczka nie wyobraża sobie życia.

Córka Adama Małysza o swoich odczuciach z dzieciństwa

Karolina Małysz urodziła się w popularnej rodzinie, zatem życie na świeczniku uznawała za normalne. Kiedy była dzieckiem, nastąpiła eksplozja talentu jej taty, co przełożyło się na liczne wyjazdy i długą nieobecność w domu. Nic dziwnego, że nie rozumiała wówczas, dlaczego rzadko widuje ojca. O takich sytuacjach miała przyjemność opowiedzieć w programie Dzień Dobry TVN.

Historia Karoliny Małysz poruszyła wielu ludzi, nie tylko wielbicieli skoków narciarskich. Okazało się, że był moment, w którym córka bała się swojego taty, jednak po opływie czasu udało jej się naprawić relacje z Adamem Małyszem.

Bałam się taty, bo nie widziałam go na co dzień. Ja jestem taką trochę córeczką tatusia. Później tata był już dla mnie całym światem – przyznała Karolina Małysz.

Sprawy obrały dobry tor, kiedy 21-latka zrozumiała, że wszystko, co robi jej tata, jest dla dobra rodziny, a uprawiany przez niego sport przynosi im wielkie korzyści. Nigdy więcej nie miała żalu do ojca za to, że wyjeżdża i mocno kibicowała podczas każdego konkursu. Dzisiaj jest bardzo szczęśliwa, a za niedługo zmieni swój stan cywilny.

Adam Małysz dzisiaj

Adam Małysz od samego początku podkreślał, że rodzina stanowi dla niego najważniejszy element swojego życia. Wielokrotny zwycięzca konkursów pucharu świata w skokach narciarskich, a także czterokrotny laureat kryształowej kuli swojego czasu przynosił uśmiech na twarzy wielu Polaków. Co słychać u niego dzisiaj?

Jak wiele osób wie, niedługo po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego, postanowił całkowicie zmienić dyscyplinę sportu i z nart przesiadł się do czterech kół, jako kierowca rajdowy. Występował nawet w rajdzie Dakar. Natomiast obecnie, od 2016 roku pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Niedawno pisaliśmy o tym, jak mieszka Adam Małysz. Jego dom jest naprawdę piękny. Willa, w której chciałby mieszkać niejeden Polak, mieści się w Wiśle, czyli rodzinnym mieście naszej gwiazdy skoków narciarskich i nie tylko.

Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany – mówił dla Super Expressu ojciec Karoliny Małysz.

Bardzo się cieszymy, że sytuacja rodzinna Małyszów uległa poprawie!

Zobacz zdjęcia:

Adam Małysz

Karolina Małysz opowiedziała o swoim dzieciństwie.

Adam Małysz

Okazuje się, że córka Adama Małysza bała się swojego taty.

Adam Małysz

Dopiero po upływie jakiegoś czasu zrozumiała, ze nieobecność taty związana jest z dobrobytem dla jej rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: sport.se.pl