Adam Małysz poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów, że jest chory na koronawirusa. Niestety, w sieci pojawił się kolejny wpis sportowca. Internauci są zaniepokojeni, jego słowami i stanem zdrowia. Nie mogę się załamywać — napisał pod zamieszczonym zdjęciem. Skoczek czuje się znacznie gorzej? Sportowiec z całych sił stara się zachować optymizm, na szczęście internauci bardzo go wspierają.

Adam Małysz bez wątpienia jest jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców. Niestety, kilka dni temu potwierdził, że jest zakażony wirusem COVID-19, mimo że choroba przebiegała bezobjawowo, jego dzisiejszy post zaniepokoił fanów.

Adam Małysz zarażony koronawirusem

Adam Małysz za pośrednictwem Instagrama skontaktował się ze swoimi fanami i zdał relację z przebiegu choroby. Niestety, internauci nabrali podejrzeń ze względu na treść i ton wypowiedzi. W komentarzach pojawiły się setki pozdrowień i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

– Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem – napisał pod zdjęciem Adam Małysz. Fani zaczęli obawiać się, że sportowiec zmaga się z poważnymi objawami koronawirusa.

  1. Prezydent na kwarantannie. Niestety, może mieć koronawirusa. Dotarły do nas smutne informacje o Zuzanie Czaputovej
  2. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące wyborów. W dniu głosowania będzie obowiązywało nas wiele obostrzeń

Adam Małysz: niepokojący wpis

Obserwatorzy masowo zaczęli wypytywać sportowca, dlaczego opis zdjęcia brzmi w tak smutny sposób. Zmartwień fanów Adama Małysza nie było końca. Sam skoczek nie odniósł jeszcze oficjalnie do żadnego komentarza.

Adam Małysz nie jest pierwszą osobą ze świata sportu, która zmaga się z zarażeniem koronawirusem. Mamy nadzieję, że odpowiedni sztab medyczny zadba o zdrowie mistrza i już niedługo będziemy mogli oficjalnie cieszyć się jego zdrowiem.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Adam Małysz
foto Instagram @adammalyszofficial

Adam Małysz poinformował fanów, że jest zakażony koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media ostrzegają, Polacy z ograniczonym dostępem do gotówki. Lepiej się przygotować na czarną godzinę
  2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa
  3. ”Cześć, Balbina”. Pamiętacie przygody gąski?
  4. Myślisz, że tylko ryba jest droga nad polskim morzem? Rachunek za kebaba zwala z nóg
  5. Polsat właśnie przekazał wstrząsającą wiadomość. Polacy w żałobie, nic nie można było zrobić
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułLewandowscy witają na świecie kolejnego członka rodziny. Pięknie?
Następny artykułGIS apeluje do Polaków. Właśnie wydano ważny komunikat, mało kto zdaje sobie sprawę
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.