Adam Małysz: córka skoczka ma 22 lata i jest piękną kobietą! Czym się zajmuje latorośl jednego z najbardziej znanych polskich sportowców? Doświadczyła nie tylko blasków, ale i cieni sławy.

Karolina Małysz dała się nam bliżej poznać zaledwie kilka dni temu, kiedy wystąpiła wraz z tatą w reklamie Play. Swoją urodą od razu wzbudziła zainteresowanie wszystkich! Jednak bycie córką słynnego sportowca wcale nie jest tak kolorowe, jak się może wydawać. Adam Małysz: córka skoczka ma za sobą naprawdę ciężkie doświadczenia.

Adam Małysz: córka

Jeden z naszych najsłynniejszych sportowców bez wątpienia jest dumny ze swojej córki! Nie dość, że Karolina Małysz jest przepiękną, młodą kobietą, to w dodatku bardzo ambitną. Czym zajmuje się Karolina Małysz? Obecnie 21-latka studiuje na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych na Uniwersytecie Jagiellońskim! Nic dziwnego, że do tej pory nie widywaliśmy córki Adama Małysza na czerwonych dywanach — musi być bardzo zajęta nauką.

Teraz jednak może się to zmienić. Adam Małysz: córka i żona wystąpiły wraz z nim w reklamie Play! Czy to początek kariery młodej kobiety?

Córka Adama Małysza zaręczyła się

Na razie możemy tylko się domyślać, czy córka sportowca zamierza zaistnieć w show-biznesie. Póki co możemy śledzić ją na instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 12 tysięcy osób! Czego możemy dowiedzieć się z jej profilu? Choćby tego, że Karolina Małysz właśnie się zaręczyła! Radosną nowiną podzieliła się na instagramie. Gratulujemy i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Córka Adama Małysza nie zawsze jednak miała łatwe życie. Kilka lat temu głośno było o tym, że Karolina Małysz jest nękana przez stalkerkę. Iza i Adam Małysz: córka małżeństwa była nie tylko śledzona, ale także podszywano się pod nią i zastraszano. Rodzice dziewczyny opowiedzieli o wszystkim publicznie i ostatecznie po czterech latach nękania sprawę udało się zakończyć. Dziś Karolina Małysz może cieszyć się studiami i zaręczynami z ukochanym! Nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się więcej o pięknej córce sportowca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adam małysz: córka
instagram.com/karolina_malysz

Adam Małysz: córka i żona wystąpił u jego boku w nowej reklamie Play.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Braunek przez całe życie się tego bała. To była wielka trauma
Następny artykułGra o Tron już jutro w HBO! Przypominamy 10 najlepszych momentów z serialu
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.