Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Małysz pochwalił się zdjęciami z wesela córki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.09.2021 22:53

Adam Małysz pochwalił się zdjęciami z wesela córki

Adam małysz
fot. instagram.com/karolina_malysz

Karolina Małysz, córka Adama i Izy Małysz, wzięła ślub! Uroczystość i wesele były bardzo wystawne, a wielu gości dzieliło się fotografiami i filmami z zabawy w mediach społecznościowych. Adam Małysz dopiero dzisiaj opublikował zdjęcia ze ślubu córki i przy okazji wyjaśnił, czemu robi to tak późno.

Na bieżąco zdawaliśmy relacje z przecieków, jakie dotyczyły szczegółów wesela córki Adama Małysza. TUTAJ poznacie więcej informacji na temat zabawy weselnej.

Wiadomo, że młoda para zaplanowała całą imprezę z najdrobniejszymi szczegółami. Niektóre z nich wywołały w sieci burzę zachwyconych komentarzy, jak na przykład sukienka panny młodej, zaprojektowana przez Patrycję Kujawę.

Przybyło też sporo znanych osób, na przykład Justyna Żyła, która jest kuzynką Adama Małysza.

Adam Małysz chwali się zdjęciami z wesela córki

Izabela Małysz bardzo szybko pochwaliła się swoim zięciem, pisząc z dumną na Instragramie „No to już OFICJALNIE mam też SYNA”. (Więcej TUTAJ)

Sam „Orzeł z Wisły” dopiero dziś pochwalił się zdjęciami z zabawy. Wyjaśnił też, dlaczego robi to tak późno. Adam Małysz napisał na Instagramie:

– Wszyscy już dodali, a ja oficjalnie pochwalę się dopiero dziś. Chciałem przeżyć ten weekend na spokojnie i radośnie! To były dwa przepiękne dni.

Jak podobają się wam zdjęcia z wesela Karoliny Małysz?

Źródło: Instagram, Pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje Mieczysław Korczak