Adam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Jedyne dziecko legendarnego skoczka to jego prawdziwe oczko w głowie. Jakiś czas temu internet obiegła wieść, że córka Małysza się zaręczyła, teraz sportowiec potwierdza, że szykuje dla córki nie tylko wspaniałe przyjęcie, ale także wyjątkowy prezent!

Córka Adama Małysza ma jedynie 21 lat, ale już zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Skoczek zapowiedział, że zamierza wyprawić jej prawdziwe góralskie wesele, a także obdarować niezwykłym prezentem! Kim jest wybranek Karoliny Małysz i kiedy para stanie na ślubnym kobiercu?

Adam Małysz: córka skoczka wychodzi za mąż

Jedyna córka sportowca, Karolina niedawno wzbudziła spore zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą najnowszej reklamy Play, w której wystąpiła cała rodzina Małyszów. 21-letnia Karolina zrobiła ogromne wrażenie, a niedługo po emisji spotu okazało się, że dziewczyna się zaręczyła! Jej wybranek podobnie, jak Adam Małysz jest sportowcem i ściga się na motocyklach. Niedawno para obchodziła piątą rocznicę związku i poinformowała o zaręczynach!

Choć wielu dziwi fakt, że tak młoda dziewczyna tak szybko stanie na ślubnym kobiercu, Adam Małysz i jego żona postąpili bardzo podobnie! Poznali się jeszcze jako nastolatkowie, wzięli ślub, gdy oboje mieli 20 lat, a wkrótce potem na świat przyszła Karolina. Widać, że taki układ w ich wypadku jak najbardziej wypalił – Adam i Iza Małyszowie są ze sobą szczęśliwi od lat!

Adam Małysz wyprawi huczne wesele?

Skoczek już zapowiedział, że Karolina może spodziewać się wielkiego, góralskiego przyjęcia. Jak podaje Pomponik, rodzice zaplanowali dla córki wspaniałe przyjęcie, na którym ma się pojawić cała rodzina! Ponadto Adam Małysz podobno planuje wybudować nowożeńcom w prezencie dom.

Karolina Małysz i jej wybranek zamierzają wziąć ślub kościelny – mimo że jej tata jest ewangelikiem, a mama katoliczką, łączą ich silne wartości płynące z religii. Nic więc dziwnego, że również córka Małyszów planuje kościelną ceremonię. Gratulujemy narzeczonym i życzymy im wspaniałego ślubu i mnóstwo szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adam małysz: córka
instagram.com/karolina_malysz

Adam Małysz: córka skoczka niedawno się zaręczyła!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak Dagmara Kaźmierska wyglądała kiedyś? Królowa życia przeszła spektakularną metamorfozę
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan poprawiała maturę! Stres przeżywała dwa razy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.