Adam Zdrójkowski: matura aktora została przesunięta o rok! Gwiazdor znany z serialu Rodzinka.pl zdecydował, że w tym roku nie podejdzie do egzaminu dojrzałości i skupi się na karierze.  Mama gwiazdora skomentowała zaistniałą sytuację. Co dokładnie powiedziała? 

Egzamin dojrzałości to niezwykle ważny moment dla każdego młodego człowieka. Pewien etap życia nieodwracalnie się kończy i czekają na nas kolejne wyzwania. Nieprzespane noce, stres i przesiadywanie nad książkami to chleb powszedni każdego tegorocznego maturzysty. Adam Zdrójkowski zdecydował, że matura będzie musiała jeszcze poczekać. Co skłoniło go do tej decyzji?

Adam Zdrójkowski: matura musi poczekać

Adam Zdrójkowski od najmłodszych lat pojawiał się na szklanym ekranie. Wrota do kariery otworzył mu popularny serial Rodzinka.pl, emitowany w Telewizji Polskiej. Z małego, uroczego chłopca wyrósł na prawdziwego mężczyznę, a jego popularność rośnie z dnia na dzień. Razem ze swoją dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską próbuje swoich się w tanecznym show Dance, dance, dance

Młody aktor może obecnie przebierać w propozycjach zawodowych i wygląda na to, że na dobre zagościł w polskim show-biznesie. Ze względu na rosnącą liczbę obowiązków Adam odsunął edukację na dalszy plan i podjął decyzję, która dla wielu osób była nie lada zaskoczeniem. Zdrójkowski nie podchodzi w tym roku do egzaminu dojrzałości. Zdecydował wspólnie z rodzicami, że zda maturę dopiero w przyszłym roku. Mama aktora zabrała głos w tej sprawie:

– Syn będzie zdawał maturę za rok –  powiedziała mama Adama Zdrójkowskiego, Edyta Zdrójkowska na łamach Party.

Jakie plany ma Adam?

Plany Adama są bardzo ambitne. Już niedługo razem z tatą wyruszy w zagraniczną podróż na plan zdjęciowy Ameryka ExpressMłody aktor postanowił w tym roku skupić się na rozwijaniu kariery. Ze względu na specyfikę pracy opuszczał sporo zajęć lekcyjnych i nie miał najlepszych ocen. Myślicie, że do przyszłego roku nadrobi zaległości i podejdzie do egzaminu maturalnego? 🙂 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda stanie po stronie nauczycieli? Jest oficjalna odpowiedź kancelarii prezydenta
  2. Helena Norowicz miała wylew! Wyznała: „Mam duże wgłębienia w czaszce”
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy… 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adam zdrójkowski: matura
instagram.com @adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski na planie serialu Rodzinka.pl poznał Wiktorię Gąsiewską, z którą tworzy szczęśliwy związek. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKuba Wojewódzki zaatakowany przez Tedego! Raper nagrał ostrą piosenkę
Następny artykułByły mąż Marty Kaczyńskiej stanął w obronie Jarosława Bieniuka. Odważne stwierdzenie