Adam Zdrójkowski i jego dziewczyna Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par młodego pokolenia. W miniony weekend para świętowała bal maturalny Wiktorii. W internecie pochwalili się zdjęciami, widać, że między tą dwójką płonie namiętność.

Ciężko uwierzyć, ale ta dwójka ma dopiero naście lat. Wiktoria ma 19 lat, a Adam dopiero w tym roku skończy 18! To niewiarygodne, że tak młoda para budzi, tak ogromne emocje. Mają szansę naprawdę mocno zamieszać w polskim show-biznesie!

ZOBACZ TEŻ: Wojtek Szczęsny ZERWAŁ kontakt z ojcem. „Pewnie ma sesję do GALI ALBO VIVY”

Bal maturalny

Oczywist było, że pięknej Wiktorii na balu maturalnym będzie towarzyszył ukochany chłopak. Adam Zdrójkowki w jednym z wywiadów powiedział, że ma tak wiele zaproszeń na Studniówki, że gdyby przyjmował wszystkie stałoby się to jego pracą. Jego ukochana jest o to bardzo zazdrosna, Adam rycersko podkreślił, że na Bal pójdzie wyłącznie z Wiktorią- tak się właśnie stało.

Młodzi wyglądali jak z bajki. Wiktoria miała na sobie długą suknię, której rozcięcie sięgało aż do uda! Do kreacji dobrała złote szpilki, Adam zaś postawił na klasyczny, czarny garnitur. Co myślicie o tej dwójce, podobają się wam? 

instagram.com/wiktoria_gasiewska

Namiętny pocałunek

Wiktoria wyraźnie pokazała do kogo należy Adam! 😉

ładowanie...

Zobacz również

instagram.com/wiktoria_gasiewska