Adele zaskoczyła wszystkich fanów nagłym spadkiem wagi. Fani mieli na szczęście trochę czasu, by przyzwyczaić się do nowego wizerunku ukochanej gwiazdy. Gdy ochłonęli i przyjęli tę wielką zmianę, artystka zaskoczyła ich ponownie! Jej zdjęcie w nowej fryzurze sprawia, że ciężko ją rozpoznać, czy to na pewno ona?

Adele swoimi trzema płytami zdobyła serca milionów ludzi na całym świecie. Zawsze otwarta, nieprzebierająca w słowach, paląca papierosy i pewna siebie – tak zapamiętali ją fani. Na jej większy rozmiar nikt nie zwracał uwagi. Dopiero teraz, po tak dużej metamorfozie to właśnie jej wizerunek jest na pierwszym miejscu rozmów o wokalistce.

Adele zmieniła fryzurę – jest nie do poznania

Adele udostępniła na swoim profilu na Instagramie niesamowite zdjęcie. Z pozoru zwyczajne – gwiazda pozuje przed telewizorem, na którym widać teledysk Beyonce. Jednak ani komentarz chwalący sztukę Beyonce, ani odwołanie do królowej popu nie przyciągnęło uwagi, tak, jak zrobiła to Adele.

Jej twarz i ciało zmieniły się nie do poznania. Dodatkowo artystka kompletnie zmieniła swoje uczesanie, rozpuszczając romantyczne loki za ramiona w kolorze… blond! Fani nie mogą uwierzyć w tak dużą przemianę gwiazdy, pod zdjęciem pojawiło się dużo niedowierzających komentarzy.

 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
 2. Całe życie nazywali go grubasem. Po latach zrzucił ponad połowę swojej wagi, teraz zapiera dech w piersiach
 3. Ślub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęcia

Wszyscy czekają na nową płytę Adele i trasę koncertową

Wielu fanów od pięciu lat czeka, aż artystka wypuści swoją czwartą płytę. Nowe wydawnictwo było planowane na wrzesień tego roku, ale artystka przesunęła je ze względu na pandemię koronawirusa. Fani wprost nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć gwiazdę na żywo i stać się naocznymi świadkami jej wielkiej zmiany.

W Polsce głośno zrobiło się o schudnięciu artystki przez zdjęcie Kingi Rusin, na którym dziennikarka pozuje u boku gwiazdy. Były to pierwsze zdjęcia artystki po metamorfozie, jakie pojawiły się w internecie. Fani już wtedy nie mogli uwierzyć, że ich ukochana Adele wygląda tak diametralnie inaczej. Kinga Rusin za to tą fotografią sprowokowała wokół siebie niemałe zamieszanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
adele
fot. instagram.com/adele

Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą.

adele
fot.instagram.com/adele

Artystka od początku kariery nosiła większe rozmiary. Nigdy jednak nie było to komentowane. Dopiero po jej metamorfozie zaczęło poruszać aż tak temat jej wizerunku.

adele
fot. instagram.com/adele

Fani nie mogą uwierzyć, że na tym zdjęciu widzą swoją ukochaną Adele.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
 2. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
 3. Najmniejszy pies świata mieszkał we Wrocławiu. Chihuahua mierzył tylko 6 centymetrów
 4. Dentysta aż zrobił zdjęcie. Wnętrze ust pacjentki budzi grozę, nie dla wrażliwych
 5. Poznajecie? Wszystkie trzy są dziś znane i uwielbiane przez Polaków
 6. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
 7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
 8. W związku z epidemią będzie można ubiegać się o dopłatę do czynszu. Nawet 1500 złotych, komu przysługuje?
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułWyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”
Następny artykułCórka Agaty Mróz ma już 12 lat. Skóra zdjęta z matki, dziewczynka ma ambitne plany
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.