Adopcja dziecka to krok, na który nie każdy potrafi się zdecydować, nawet jeśli bardzo chce mieć swoje dzieci. Jednak kiedy robi to ktoś powszechnie znany, zazwyczaj w mediach wiele się o tym słyszy. Dlatego tak bardzo wszystkich zszokowało, kiedy Monika Zamachowska ni stąd, ni zowąd wspomniała o przybranej córce. Czy naprawdę adoptowała dziecko?

Osoby, które adoptują dzieci spotykają się ze specyficznym odbiorem przez społeczeństwo. Są ludzie, którzy wciąż uważają, że nasze biologiczne potomstwo zawsze będzie z nami bardziej związane niż to przybrane. Dlatego adopcja wśród celebrytów bardzo często jest tematem szeroko omawianym w mediach. Sytuacja, żeby znanej parze udało się adoptować dziecko w tajemnicy, jest niespotykana. 

Adopcja dziecka przez Zamachowskich?

Ostatnio Monika Zamachowska wprawiła w konsternację swoich obserwatorów na Instagramie, kiedy opublikowała post, w którym wspomina swoją… przybraną córkę. Czy Monika i Zbigniew Zamachowscy zdecydowali się na krok, którym jest adopcja? Cóż, nie do końca…

Opis do zdjęcia, jakie Monika Zamachowska opublikowała na swoim profilu, miał raczej refleksyjny wydźwięk. Kobieta rozważała w nim zmiany, jakie zaszły w jej życiu w ostatnim roku.

Ten rok był dla mnie rokiem Oświecenia. Wiem, że moi przyjaciele narzekają na zły czas i nie mogą się doczekać Nowego Roku. Ale ja uważam, że choć parę wydarzeń mnie zaskoczyło, to użyłam ich do cennej lekcji samorozwoju — napisała.

Kim jest „córka” Zamachowskich?

W dalszej części posta Monika Zamachowska postanowiła podziękować bardzo szczególnej osobie w życiu jej i męża.

— Nie zrobiłam tego sama, oczywiście. Mamy na przykład ze Zbyniem adoptowaną córeczkę, Paulinkę, która wiele nas w tym roku nauczyła. A i my trochę jej pomogliśmy.

Kobieta, o której mowa, to Paulina Janczak, 29-letnia polska aktorka, która najwyraźniej jest z Zamachowskimi bardzo blisko. Na swoim Instagramie ona również nazywa ich swoją rodziną. Trzeba przyznać, że nagłe wyznanie Moniki Zamachowskiej wielu wytrąciło z równowagi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adopcja
instagram.com/monikazamachowska

Swoim wyznaniem zdezorientowała fanów.

adopcja
instagram.com/paulinajanczak

Paulina Janczak również nazywa Zamachowskich rodziną.

adopcja
fot. instagram.com/monikazamachowska

Para jednak nie adoptowała w tajemnicy dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

źródła: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułJak się ubrać do Jerozolimy i Betlejem? Niezbędne wskazówki
Następny artykułNajbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego