Adoptowany jeleń opiekuje się domowym kotem. Niecodzienna miłość podbiła serca milionów, a Internet jest pod wrażeniem tej niecodziennej relacji. Od czasu do czasu trafiamy w sieci na niezwykłe filmy ze zwierzętami w rolach głównych – mamy nadzieję, że również ten będzie należał do waszych ulubionych! 

Gdy ten jeleń znalazł się pod domem pewnych ludzi, nic nie wskazywało na to, że zostanie najlepszym przyjacielem domowego kota. Jak widać, miłość nie zna żadnych granic! 

Czy domowy kot może zaopiekować się jeleniem?   

Tak, kot domowy może zaopiekować się jeleniem, a dowodem na to jest sytuacja z jeleniem Hoppym. To właśnie tego rogacza znalazła przed swoimi drzwiami amerykańska para. Rodzina liczy sobie także jeszcze jednego zwierzaka, którym jest już uroczy rudy kot. To właśnie z nim Hoppy związał się najbardziej, a czworonożni przyjaciele pozostają sobie bliscy po dziś.

  1. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  2. Owczarek niemiecki pojawił się na komisariacie. Niebywałe, co wydarzyło się po chwili

Nagranie z kotem i jeleniem podbiło Internet  

Film umieszczony na YouTubie na koncie Hoppythedeer 12 września 2014 i do tej pory udało mu się zdobyć aż 1 544 105 wyświetleń. Produkcja trwająca ok. dwie minuty przedstawia Hoppiego liżącego kota, który najwyraźniej jest bardzo zadowolony z sytuacji, w której się znalazł.

Uroczy jeleń chętnie wyciąga język w kierunku tułowia futrzaka, choć to uszy są najbardziej czułym punktem ciała kota. Sam zresztą też jest wdzięczny za ten osobliwy masaż, tuląc się do jego zdecydowanie większego przyjaciela! 

Komentarze pod nagraniem świadczą o fakcie, że lubimy być częstowani takimi niezwykłymi przyjaźniami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zwierzęce hybrydy!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  2. Pies przeszedł operację oczu i w końcu zobaczył swoją rodzinę. Wideo z jego reakcją jest hitem
  3. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  4. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  5. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna

Źródło: youtube.com 

 

 

 

 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.