Adriana Kalska postanowiła odnieść się na temat medialnych doniesień o ostatniej „rance”. Aktorka zrobiła kolejny krok w nowej relacji. Tym razem opisała swój stosunek.

Rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialu „M jak miłość”, gdzie występuje od 2015 roku. Talent aktorski artystki został doceniony również przez stację TVN7, która obsadziła ją w głównej roli serialu komediowego „Papiery na szczęście”. I choć w życiu zawodowym Adriany Kalskiej dzieje się naprawdę sporo, media skupiły się na jej osobistych relacjach. Gwiazda postanowiła zażartować ze swojego statusu.

Adriana Kalska żartuje z „randki”

Niedawno polskie media rozpisywały się na temat romantycznego spotkania, o którym aktorka pisała w mediach społecznościowych. Z hasztagów dodanych przez gwiazdę „M jak miłość” wynikało, że udała się ona na randkę.

Dla mediów i jej obserwatorów była to wspaniała wiadomość, ponieważ od pewnego czasu Adriana Kalska pozostaje skryta odnośnie relacji miłosnych. Okazuję się jednak, że aktorka wybrała się do galerii sztuki, by podziwiać dzieła popartu.

Portale podłapały jednak temat i skupiły się na określeniu tego wydarzenia „randką”. Po pojawieniu się licznych artykułów na temat jej poprzednich związków sama aktorka postanowiła iść o krok dalej.

W mediach społecznościowych udostępniła kolejne zdjęcie z wycieczki. Opis fotki sugeruje, że gwiazda jest gotowa na poważny krok, ponieważ opisała swój „stosunek do sztuki”.

Idąc tropem mojej randki ze sztuką, którą portale już wykorzystały w niecny sposób… rozumiem, wieje nudą w szołbiznesie;) no cóż… moje najnowsze zdjęcie ukazuje… uwaga idziemy krok dalej… STOSUNEK. DO SZTUKI. Jestem totally in — pisała z przekąsem Adriana Kalska.

Adriana Kalska pracuje ze sztuką

Aktorka na co dzień ma szansę interpretować dzieła literackie na deskach teatrów w całej Polsce. Oprócz pracy na planach zdjęciowych popularnych seriali Adriana Kalska występuje w sztukach teatralnych.

Kontakt z publicznością sprawia jej masę satysfakcji, a przedstawienia „Piękna Lucynda” oraz „Boeing Boeing” cieszą się popularnością w całym kraju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mikołaj Roznerki i Adriana Kalska rozstali się. Co z wątkiem aktorów w „M jak miłość”?
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim