Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adriana Kalska się zaręczyła? Na jej dłoni pojawił się piękny pierścionek, gwiazda „M jak miłość” wszystko wyjaśniła
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.07.2022 11:01

Adriana Kalska się zaręczyła? Na jej dłoni pojawił się piękny pierścionek, gwiazda „M jak miłość” wszystko wyjaśniła

Adriana Kalska
fot. instagram.com/adriana.kalska.official

Adriana Kalska zapozowała do zdjęcia, które mocno zaskoczyło internautów. Przy okazji, niechcący pokazała pierścionek na palcu, a fani natychmiast zwrócili uwagę na ten szczegół. Gwiazda musiała wszystko wyjaśnić.

Adriana Kalska już nie przypomina siebie sprzed pół roku. Gwiazda powróciła do dawnej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją coraz bardziej imponującą karierą, zdjęciami z planu zza kulis, a czasem — z chwili relaksu.

Teraz na Instagramie zawitało zdjęcie, które od razu zwróciło uwagę fanów — nie tylko przez osobliwy przedmiot, który aktorka trzymała w dłoni — internauci od razu zapytali o połyskujący na jej palcu pierścionek.

Adriana Kalska niechcący pokazała pierścionek. Musiała wszystko wyjaśnić

Adriana Kalska ma świetny kontakt ze swoimi fanami, którzy dzięki jej profilowi na Instagramie mogą się poczuć, jakby była ich bliską sąsiadką. Gwiazda z humorem i dystansem odpowiada na komentarze, a od czasu do czasu udostępnia zdjęcia, które na pierwszy rzut oka mogą wywołać szok i zamęt.

Ostatnio podzieliła się swoim „ciążowym brzuszkiem” utworzonym na potrzeby roli. Teraz zaś zaprezentowała się, ściskając w palcach coś, co wyglądało jak słusznych rozmiarów… potężnie dymiący, skręcony papieros z tajemniczą wkładką. Aktorka od razu wyjaśniła, że jest to po prostu pomysłowy, ekologiczny środek na komary, jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego.

W oczy rzucał się bowiem piękny, lśniący pierścionek z oczkiem. Noszony na palcu serdecznym, jednoznacznie skojarzył się z obrączką. Czyżby w tajemnicy przed wszystkimi Adriana Kalska się zaręczyła?

Odpowiadając na nieśmiałe pytanie fanki, artystka dość krótko ucięła wszelkie domysły.

Postaciowe – podkreśliła.

Wygląda więc na to, że gwiazda jedynie wciela się w rolę przyszłej panny młodej. Wiele osób wyraziło żal z tego powodu. Nie jest tajemnicą, że fani życzyliby swojej idolce, aby znalazła miłość swojego życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Adriana Kalska
Adriana Kalska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Teresa Lipowska i Marcin Mroczek obchodzili urodziny na planie „M jak miłość”. Ekipa serialu świetnie się bawiła
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni