Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adriana Kalska ubrała się jak panna młoda i poszła na ramówkę TVN. Zwróciła uwagę wszystkich
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 26.08.2022 16:48

Adriana Kalska ubrała się jak panna młoda i poszła na ramówkę TVN. Zwróciła uwagę wszystkich

Adriana Kalska
Pawel Wodzynski/East News

Podczas konferencji z okazji jesiennej ramówki TVN oczy wszystkich zwrócone były na gwiazdę „Papierów na szczęście”. Adriana Kalska, wystrojona w białą kreację, pozowała do zdjęć, doskonale świadoma furory, jaką robi. Wyglądała niczym panna młoda. 

Dla nikogo nie jest niespodzianką, że konferencje telewizyjnych ramówek, podobnie jak inne wydarzenia w show-biznesie, są nie tyle prezentacją nadchodzących seriali i programów, ile istną rewią mody i wyścigiem o nagrodę „miss i mistera” swojej stacji.

Jednak kreacja, w której Adriana Kalska pokazała się podczas imprezy TVN-u przerosła najśmielsze oczekiwania. Aktorka z przekorą, odwagą i dystansem pozowała w stylizacji, wyglądając… jakby właśnie uciekła sprzed ołtarza.

Adriana Kalska na konferencji ramówkowej TVN-u. Jej stylizacja zrobiła furorę

Od głośnego rozstania z Mikołajem Roznerskim, które wyszło na jaw wraz z końcem roku, wrzawa wokół gwiazd „M jak miłość” zdołała nieco przycichnąć. Oboje skupili się na sobie i swojej karierze.

I choć w mediach jeszcze przez jakiś czas pobrzmiewały plotki na temat nowych romansów, wydawało się, że żadne z nich nie stanie zbyt prędko na ślubnym kobiercu. Do czasu, gdy Adriana Kalska, uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, nagle wskoczyła w śnieżnobiałą kreację do ziemi.

W czwartek odbyła się konferencja oraz prezentacja ramówki TVN na jesień 2022. Tegoroczny pokaz był o tyle wyjątkowy, że poprzedzał oficjalne 25-lecie stacji. Na czerwonym dywanie nie zabrakło twarzy stacji, a do zdjęć pozowała m.in. Marzena Rogalska, Magda Gessler, czy Joanna Krupa.

Zapowiedziano powrót takich produkcji, jak „Szadź”, „Mam Talent”, „Top Model”, czy „Skazana”. Nie zabrakło także gwiazd stale zdobywającego popularność formatu „Papiery na szczęście”.

Adriana Kalska niczym panna młoda. Podczas ramówki TVN aktorka skradła show

Wcielająca się w główną rolę Adriana Kalska zaprezentowała się w osobliwej stylizacji, od której, trzeba przyznać, aż trudno było odwrócić wzrok. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że gwiazda odwiedziła salon sukni ślubnych i to właśnie tam wybrała swoją kreację. Tymczasem to, co wyglądało na długą, białą suknię, w rzeczywistości było… kostiumem.

Stylista aktorki, Robert Czerwik, w swoim studio z dumą fotografował piękną modelkę, pokazując jednoczęściowy strój, złożony z ozdobionego gigantycznym kwiatem gorsetu oraz szerokich spodni z seksownymi rozcięciami. „Weselnego klimatu” dopełniał elegancki kok i jasna torebka. 

Jednak prawdziwy okrzyk zdumienia mogli wydać ci, którzy przyjrzeli się butom. Beżowe obcasy na absurdalnie wysokiej platformie wyłaniały się spomiędzy delikatnych, śnieżnobiałych nogawek i sprawiały, że zgrabne nogi artystki wydawały się jeszcze dłuższe.

Trzeba przyznać, że „Uciekająca panna młoda” w wersji Adriany Kalskiej robiła piorunujące wrażenie.

Adriana Kalska
Adriana Kalska
Adriana Kalska
Adriana Kalska
Adriana Kalska
Adriana Kalska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marzena Rogalska nie mogła powstrzymać łez smutku. Co wydarzyło się na konferencji TVN?
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi