Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawili się dziś na planie serialu „M jak miłość”. Prasa jest zaintrygowana, jak aktorska para, która gra w serialu małżeństwo, będzie się czuła po prywatnym rozstaniu. Kalska dolała oliwy do ognia jednym zdjęciem.

Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądać praca na planie „M jak miłość” Kalskiej i Roznerskiego. Para niedawno ogłosiła rozstanie. Kilka godzin temu aktorka opublikowała znaczące zdjęcie.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie „M jak miłość”

Kalska i Roznerski grają w serialu „M jak miłość” małżeństwo – Izę i Marcina Chodakowskich. Mają też dwójkę „serialowych” dzieci. Do tej pory oboje bardzo często publikowali zdjęcia zza kulis, na których pozowali razem. Wszystko wskazuje na to, że po rozstaniu się to zmieni.

Roznerski i Kalska byli parą od 2018 roku. Ich miłość rozkwitła właśnie na planie serialu. Wiele wskazywało na to, że Adriana może być właśnie tą, która na dłużej zatrzyma przy sobie przystojnego aktora. Niestety: w styczniu ogłosili, że rozstali się pod koniec 2021 roku (więcej TUTAJ).

Adriana Kalska opublikowała dziś na Instagramie zdjęcie z planu, na którym co prawda stoi ze swoimi serialowymi dziećmi, ale już bez Mikołaja. Wielbiciele serialu mogą czuć się zasmuceni, patrząc na tę fotografię, mimo że aktorka pozuje na niej z uśmiechem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mikołaj był tego dnia na planie „M jak miłość”, ponieważ zdjęcie z nim wrzuciła w mediach społecznościowych Małgorzata Pieczyńska, która w serialu gra jego mamę.

Obecnie dziennikarze próbują dowiedzieć się, jaki był powód rozstania pary. Pojawiają się teorie, że praca zawodowa uniemożliwiała im pielęgnowanie związku (więcej TUTAJ). Pozostaje mieć nadzieję, że nie wpłynie to na wątek ich postaci w „M jak miłość”.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Dziś wieczorem wielka filmowa uczta dla widzów. Polsat pokaże kultową produkcję
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż