Adrianna Biedrzyńska: choroba omal nie odebrała jej życia. Pięć lat temu aktorka usłyszała wyrok: Zostało mi trzy tygodnie do trzech miesięcy. Musiała stoczyć dramatyczną walkę o życie. Pomogli jej świetni lekarze i kochająca rodzina. Do dziś jest im za to wdzięczna. 

Adrianna Biedrzyńska: choroba wpłynęła na całe jej życie. Aktorka znana z Barw Szczęścia i Dekalogu Krzysztofa Kieślowskiego po usłyszeniu diagnozy musiała przygotować się na najgorsze, bo lekarze nie dawali jej dużych szans na pokonanie choroby. Gwiazda miała przeżyć góra trzy miesiące. Przebiegiem leczenia dzieliła się z poruszonymi fanami. Przeszła poważną operację i dziś cieszy się zdrowiem!

Adrianna Biedrzyńska: choroba była jak wyrok

W 2014 roku Adrianna Biedrzyńska dowiedziała się, że choruje na raka. Guz mózgu okazał się na tyle groźny, że dawano jej szansę na przeżycie góra trzech miesięcy. Gwiazda była załamana. Pierwszym etapem leczenia, jakie musiała przejść aktorka, było naświetlanie, mające zmniejszyć rozmiar guza. Kolejnym krokiem do pozbycia się nowotworu, była poważna operacja jego usunięcia. Zabieg miał miejsce 23 września 2014 roku. Po czterech latach od operacji gwiazda zamieściła na swoim Instagramie poruszający wpis, w którym opisała te dramatyczne chwile.

– Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy… taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie lekarz mi obiecał… Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu, który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony — napisała zdrowa już aktorka.

Adrianna Biedrzyńska podziękowała również lekarzom, którzy stoczyli bój o jej życie. Zdradziła też, że przeszła zabieg Gamma Knife, który cechuje się dużą precyzją i jest mniej inwazyjny niż tradycyjne metody usuwania guzów. Dodała również, że jest już zdrowa i szczęśliwa.

Adrianna Biedrzyńska: guz nie był złośliwy

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda podzieliła się z fanami informacją o swojej chorobie. W 2014 roku zamieściła na swoim Facebooku wpis, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia.

– Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty. Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono, że mój guz mózgu NIE JEST ZŁOŚLIWY!!! Jesteśmy wypruci z emocji… Najgorsze 2 godziny życia — napisała szczęśliwa Adrianna Biedrzyńska.

Wdzięczna aktorka dziękowała lekarzom, pracownikom szpitala i swojej rodzinie. Adrianna Biedrzyńska do dziś pamięta o wszystkich, którzy pomogli jej pozbyć się guza i dojść do siebie. Wczoraj na swoim Instagramie dziękowała personelowi z ośrodka, w którym przeszła rehabilitację. Podkreśliła, że czuła się tam jak w domu. Z mediów społecznościowych aktorki wiemy, że cieszy się życiem i korzysta z niego na sto procent!

Cieszymy się, że Adrianna Biedrzyńska jest zdrowa i że już niedługo wszyscy będziemy mogli świętować kolejną rocznicę jej powrotu do pełni sił.

ZOBACZ ZDJĘCIA ADRIANNY BIEDRZYŃSKIEJ:

Adrianna Biedrzyńska: choroba
facebook.com/adriannajuliabiedrzynska/

Adrianna Biedrzyńska w 2014 roku usłyszała wyrok. Miała przeżyć góra trzy miesiące.

Adrianna Biedrzyńska: choroba
instagram.com/adrianna_biedrzynska

Dzięki operacji mózgu gwiazda dziś cieszy się zdrowiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg
Poprzedni artykułDorota Szelągowska pokazała swój nowy dom. Szczególną uwagę zwraca kuchnia: „O takiej marzyłam”
Następny artykułKatarzyna Dowbor pokazała coś bardzo prywatnego. Nigdy nie była aż tak otwarta wobec fanów!
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.