Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana przeżyła prawdziwe piekło. Aktorka musiała zmagać się z chorym psychicznie wielbicielem, który ją uwięził. Cała historia mogła mieć tragiczny finał. Co takiego się wydarzyło?

Zdarza się, że uwielbienie dla gwiazd z pierwszych stron gazet przybiera chorobliwe oblicze. Doświadczyła tego jedna z polskich aktorek, która była przetrzymywana i więziona. Fascynacja do aktorki zamieniła się w chorobliwą obsesję, która mogła zakończyć się tragicznie. Adrianna Biedrzyńska porwana przez swojego psychofana przeszła trudne chwile. Poznajcie szczegóły tej historii.

Adrianna Biedrzyńska: psychofan zniszczył jej życie

Popularna aktorka ujawniła przerażającą historię dotyczącą jej przetrzymywania. Co takiego ją spotkało? Adrianna Biedrzyńska była prześladowana przez Andrzeja G., który kilka lat temu uwięził ją w domku letniskowym. Jak się okazuje, sława ma również ciemne strony. 

Mężczyzna podał się za organizatora konkursu recytatorskiego i poprosił aktorkę, by zasiadła w jury. Cała sytuacja początkowo nie wzbudzała żadnych podejrzeń, ponieważ Andrzej G. zorganizował wszystko w profesjonalny sposób. Aktorka została poinformowana nawet o wysokości honorarium za udział w projekcie. Niczego nieświadoma Biedrzyńska przyjechała do Złotego Potoku, mieszczącego się pod Częstochową. 

Jak podaje Super Express, mężczyzna podstępem zwabił aktorkę do domku letniskowego i więził ją tam przez kilka godzin. 

Jak donosi Super Express:

– Wypuścił Biedrzyńską dopiero późnym wieczorem. Aktorka już następnego dnia rano o swych strasznych przeżyciach opowiedziała policji. Zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że bardzo dobrze znają się z aktorką i wszystko odbyło się za jej zgodą.

Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana!

Mężczyzna tłumaczył, że uwięził Biedrzyńską z miłości i miał to być prezent na jego 50. urodziny. Okazuje się, że niepoczytalny Andrzej G. nie został skazany od razu po zdarzeniu  i przez długi czas pozostawał na wolności. Aktorka obawiała się o własne życie i drżała z niepokoju. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

adrianna biedrzyńska porwana
instagram.com @adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana przeżyła ciężkie chwile. Jak się okazuje sława ma również ciemną stronę. 

adrianna biedrzyńska porwana
instagram.com @adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska zadebiutowała przed kamerą w latach osiemdziesiątych. Z miejsca zdobyła serca fanów. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNatalia Siwiec: włosy gwiazdy to marzenie Polek. Jak o nie dba?
Następny artykułChart afgański. Piękna i bardzo rzadka rasa psów, którą warto poznać