Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 17.01.2018 19:08

AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”

fot. Instagram

Niedawno pisaliśmy o Majewskim, partnerze popularnej blogerki. Teraz przyszedł czas na Deynn. Tym razem wyszło na jaw, że znana blogerka jest wyjątkowo samolubna. Jak się okazuje, porzuciła swoje siostry, gdy wyjechała na Dominikanę. Znana influencerka z prędkością światła usuwa negatywne komentarze pod swoimi postami. Jest jednak grupa ludzi, która wyłapuje nieprzychylne opinie i wrzuca je na demaskatorskie konto. 

Deynn oraz Majewski to znana fit para, która niedawno wydała swoją książkę o zdrowym stylu życia. Obydwoje mają bzika na punkcie swojego wyglądu i poprawianiu różnych części ciała. Martia Sürma nadal niestety nie poradziła sobie z problemem swojego znikającego i pojawiającego się tyłka. Influencerka znana jest również z tego, że usuwa komentarze, które jej nie pasują z prędkością światła. Istnieją jednak ludzie, którzy zajmują się wyłapywaniem takich perełek i szybko je zapisują, dając nam później niezwykłe rzeczy na temat jej życia.

ZOBACZ TEŻ: Chajzer brutalnie PONIŻONY! W swoim programie oberwał OBLEŚNĄ PIZZĄ w twarz

Niepochlebne komentarze

Usunięta_prawda to profil na Instagramie, na którym możemy dowiedzieć się wiele o wpadkach z życia Deynn. Twórcy strony, pieszczotliwie nazywają parę… Majonezami. Z zamieszczanych tam zdjęć możemy dowiedzieć się, że Surma kupuje sobie lajki i komentarze. Jest również wiele dowodów na to, jak bardzo Deynn nie ogarnia języka polskiego. Post „3 osoby witaminy do włosów, które używam i bardzo sobie chwalę” zgarnął ogromną ilość polubień. Jak widać, blogerka nie za bardzo skupia się na tym, co pisze. Trzeba przyznać, że autorzy wpisów komentują je w bardzo zabawny sposób.

Siostry wyznają

Marita usilnie próbowała ocieplić swój wizerunek pod nieobecność Daniela. Kilka dni temu na Instastory pojawił się screen z Facebooka, na którym znalazł się bardzo ciekawy komentarz. Na zdjęciu widać kierownicę od Porshe. Pod postem wypowiedziała się siostra Deynn, Klaudia Surma. Wyjawiła między innymi to, że Marita kazała jej płacić 1000 zł za wynajem mieszkania w Warszawie, oraz to, że Marita nie kontaktuje się ze swoją najmłodszą siostrą Natalką zbyt często. Co więcej, ta płacze na samą myśl o jakimkolwiek kontakcie ze swoją starszą i popularną siostrą. Z komentarza wynika również, że Deynn wyjechała i zostawiła swoje obie siostry kompletnie same. Klaudia musiała pracować, a młodsza siostra jeździła do szkoły taksówką, ponieważ nie miał jej kto odprowadzić. Dodajmy, najmłodsza siostra chodzi do podstawówki. Jak donoszą internauci, najmłodsza z sióstr boi się Majewskiego, ponieważ ten straszy ją, że jak nie będzie się uczyła, to wróci do Świdnina. Oczywiście oba komentarze znikły w ekspresowym tempie. Czy Deynn faktycznie jest taką okropną siostrą?

ZOBACZ TEŻ: Przerwij kanapkową nudę. Placuszki z ricottą przygotujesz równie szybko

usunięta prawda

Oficjalny komentarz Deynn

https://www.instagram.com/p/BI701haDHff/?taken-by=0morya

https://www.instagram.com/p/BYjDjBmh4Pd/?hl=pl&taken-by=0morya

https://www.instagram.com/p/BUhmtt-l419/?hl=pl&taken-by=0morya

https://www.instagram.com/p/Bd3HG96HUYg/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/BddJk-AHHH7/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/Bc7EWylH8c9/?taken-by=iammajewski