Do niecodziennych scen doszło w najnowszym odcinku popularnego programu TVN „Kuchenne rewolucje”. Prowadząca Magda Gessler straciła cierpliwość po tym, co zobaczyła we wnętrzach jednego ze zgłoszonych do show lokali gastronomicznych. Gwiazda nie szczędziła właścicielom mocnych słów.

Restauratorka znana jest ze swojej bezpośredniości i otwartego mówienia na temat rzeczy, które przez wielu uznawane są za tabu. Przykład jej charakteru mogliśmy już wielokrotnie podziwiać przy okazji oglądania prowadzonego przez nią show „Kuchenne rewolucje”, gdzie gwiazda nie tylko stara się pomóc właścicielom restauracji wyjść na prostą, ale też, jeśli sytuacja tego wymaga, nie szczędzi im ostrych słów reprymendy.

Podobnie było podczas ostatniego odcinka popularnego show TVN, podczas którego gwiazda odniosła się do zachowania uczestników i tego, w jaki sposób dbają o swój lokal.

Magda Gessler i zasady, jakie wyznaje w programie „Kuchenne rewolucje”

Uczestnikami najnowszego odcinka kultowego show TVN byli właściciele restauracji „Sakartvelo”, mieszczącej się w miejscowości Zakręt. Po przybyciu na miejsce gospodyni programu – Magdy Gessler, natychmiast okazało się, że gospodarze nie podchodzą do swojej pracy poważnie, a miejsce, w którym przyjmują i karmią swoich gości naprawdę może negatywnie zaskoczyć.

Magda Gessler jest nie tylko świetną kucharką i zaradną restauratorką, ale przede wszystkim wielką profesjonalistką. Osoby śledzące prowadzony przez nią program doskonale zdają sobie sprawę, że to, co najbardziej potrafi zirytować gwiazdę, to nieposprzątane miejsce pracy i ukrywający się w szczelinach lokalu brud.

Niestety, dokładnie to prowadząca zastała po przybyciu do lokalu „Sakartvelo”, w którym miała przeprowadzić swoją najnowszą rewolucję.

„Kuchenne rewolucje”: Magda Gessler zdenerwowała się zachowaniem uczestników show

Po odwiedzinach miejscowości Zakręt szybko okazało się, że uczestnicy tylko pozornie posprzątali swój lokal i jego zaplecze. Po zajrzeniu przez gwiazdę w większe zakamarki okazało się, że w restauracji jest pełno brudu i kurzu.

-Jest bardzo brudno. Na zewnątrz nie widać tego, bo posprzątaliście po wierzchu. To jest skandal! Mniej więcej cała powierzchnia lodówki na wierzchu jest taka – w tym momencie Gessler pokazała czarny osad, który zeskrobała z urządzenia nożem. – Ona stoi w kuchni i paruje tym g*wnem na zewnątrz – powiedziała zdenerwowana Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”.

To jednak niejedyne zastrzeżenia, jakie restauratorka miała w kierunku właścicieli lokalu. Gwiazda wyznała, że serwowane na miejscu jedzenie jest zdecydowanie zbyt tłuste, a sposób obsługi klientów i przynoszenia zamówionych przez nich dań jest dziwny i chaotyczny.

O tym, jak przebiegła najnowsza metamorfoza lokalu w wykonaniu Magdy Gessler  możecie przekonać się już w czwartek o godzinie 21:35 na antenie stacji TVN.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Kuchenne rewolucje”. Magda Gessler była oburzona zachowaniem młodego restauratora wobec matki. Miała dla niego tylko jedną radę
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Plotek

 

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.