Agata dokonała dość szokującego wyznania na jednym z popularnych forów internetowych. Nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania całej akcji. Poprosiła internautki o pomoc. Sąsiad wszedł do mnie kiedy brałam prysznic. Wziął mnie z zaskoczenia, chwilę później byliśmy już w łóżku — napisała.

Jedna z kobiet, niejaka Agata, podzieliła się na jednym z forów swoją szokującą historią. Kiedy brała prysznic, zakradł się do niej jej sąsiad i para zaczęła się namiętnie kochać. Jak to się mogło wydarzyć?

Agata i jej zbliżenie z sąsiadem

Agata przeżyła niecodzienną sytuację ze swoim atrakcyjnym sąsiadem. Po wszystkim kobieta nie wiedziała co myśleć, dała się ponieść romantycznym chwilom, ale nie wytrzymała i musiała zapytać o radę koleżanek na forum.

— Mam pewien problem, a w sumie pytanie. Pewnego dnia sąsiad wszedł do mnie, kiedy brałam prysznic. Musiał to zrobić po cichu, bo niczego nie słyszałam. Wziął mnie z zaskoczenia, spodobało mi się, bo od dawna mi się podobał. Chwilę później byliśmy już w łóżku. Był niezwykle czuły i delikatnie muskał moje rozpalone ciało. To były najlepsze momenty mojego życia. Niestety, później okazało się, że ma żonę, która jest bardzo chora i przebywa w szpitalu. O niczym nie wiedziałam, ponieważ ze względu na swój stan zdrowia ona nie może z nim mieszkać — napisała zrozpaczona.

  1. Dramat Rafała Trzaskowskiego. Błaga o pomoc rząd, nie miał innego wyjścia
  2. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki

Internautka ma dylemat miłosny

Kobieta nie wie, co ma zrobić, ponieważ czuje, że go kocha, ale jednocześnie wie, że mężczyzna jej marzeń ma ciężko chorą żonę, którą musi wspierać.

— Czuję się rozdarta. Od paru dni ciągle płaczę, wzięłam nawet urlop w pracy, bo nie mogę się na niczym skupić. Żaden mężczyzna nie obchodził się ze mną wcześniej w podobny sposób. Chciałabym, żeby on był cały mój, ale nie chce stawać pomiędzy nim, a jego żoną, która go teraz tak bardzo potrzebuje. Seks z nim był zupełnie inny, czułam się taka potrzebna i kochana, taka kobieca… Ale nie chcę być tą drugą, po prostu pragnę tej miłości. Co mam zrobić? Nie widzę żadnego wyjścia z tej sytuacji. A z drugiej strony to on mnie skusił, sam do mnie przyszedł. Czy powinnam czuć się z tym źle, czy może umówić się z nim ponownie? Nie umiem mu teraz spojrzeć w oczy — rozpaczała.

Co byście jej poradziły?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata
Fot. Karolina Grabowska, Pexels

Kobieta jest zrozpaczona, nie może przestać płakać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia
  2. Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie
  3. Koszmar w szpitalu. Bezsilny pacjent próbował wyjść na czworaka korytarzem, ludzie dookoła tylko patrzyli
  4. Anna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
  5. Skóra w popularnym mleku? Mężczyzna nie mógł uwierzyć: „Tkanka mięsopodobna”. Producent odpowiedział
  6. Klienci nie posiadają się z radości. Ważny komunikat Lidla, wystarczy spełnić 1 warunek aby skorzystać z ogromnych okazji
     

 

Poprzedni artykułCzy spanie z mokrymi włosami naprawdę je niszczy?
Następny artykułNajlepsze samoopalacze na jesień
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl