Michał Wiśniewski przez ostatnich kilka tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jego nagłe rozstanie z Dominiką Tajner zaskoczyło wielu, w tym samą Dominikę. Teraz pojawiły się informacje, według których Agata Buczkowska odchodzi z Ich Troje! Na jej profilu pojawił się tajemniczy wpis.

Wokalistka zespołu opublikowała na instagramie enigmatyczny post, który zrodził wiele pytań. Wszystko przez to, że po ogłoszeniu rozwodu z Dominiką, media zaczęły spekulować: czy Michał Wiśniewski spotyka się z 20-letnią Agatą Buczkowską? Podobno dziewczyna rozważała odejście z zespołu już wcześniej. Jak jest naprawdę?

Michał Wiśniewski: Agata Buczkowska

Kilka tygodni temu w mediach zawrzało na temat rozwodu Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Szybko pojawiły się plotki, jakoby wokalista miał mieć romans z wokalistką Ich Troje! Agata Buczkowska ma jedynie 20 lat, jednak media od razu zaczęły rozpisywać się o jej potencjalnym romansie z 46-latkiem. Piosenkarka podobno miała dostawać z tego powodu bardzo nieprzyjemne wiadomości i komentarze. 

Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje?

Zamieszanie wokół Wiśniewskiego i Buczkowskiej zmusiło managera zespołu do zdementowania plotek. Również Agata Buczkowska wydała oficjalne oświadczenie, w którym zaprzecza, by łączyło ją z wokalistą coś więcej, niż wspólne występy na scenie. Cała ta sytuacja musiała jednak bardzo przytłoczyć gwiazdę, bo na jej profilu na instagramie pojawił się bardzo enigmatyczny wpis.

Wokalistka Ich Troje opublikowała zdjęcie, które podpisała słowami: Chciałabym wam tylko podziękować. Czy to oznacza, że Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje? Czekamy, co powie na ten temat Michał Wiśniewski. Czy i on zdementuje plotki na temat romansu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski jest podejrzewany o romans z wokalistką Ich Troje.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPaulina Krupińska bez makijażu. Fani: ”Dla mnie zdjęcie bomba”
Następny artykułSzansa na Sukces już jutro w TVP! Gwiazdą odcinka kultowa piosenkarka
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.