Agata Buzek to popularna aktorka i modelka. Widzom jest znana głównie z roli w Wiedźminie, Zemście, Rysiu czy Rewersie. To kobieta o bardzo charakterystycznej, nietuzinkowej urodzie, oraz figurze. Ta niejednokrotnie wzbudzała u fanów niepokój i podejrzenia o zaburzenia odżywiania. Prawda o jej figurze jest jednak inna – bardzo przykra. 

W show-biznesie niezwykle istotny jest wygląd oraz figura. Każda gwiazda chce wyglądać jak najlepiej i jak… najchudziej. Jednak szczupły wygląd niektórych z nich wzbudza niepokój. Tak było w przypadku aktorki i modelki – Agaty Buzek. Jednak przyczyna jej wyglądu wcale nie jest efektem drakońskich diet.

Wyjątkowo szczupła modelka

Agata Buzek od lat zmaga się z komentarzami, które dotyczą jej wagi. Wyjątkowo szczupła sylwetka oraz nieprzeciętna i oryginalna uroda aktorki, zapewne pomogły jej w postawieniu pierwszych kroków w świecie modelingu i aktorstwa.

Sama Agata Buzek jednak nie przywiązuje dużej uwagi do swojego wyglądu. Aktorka jest wegetarianką, jednak kwestia tak niskiej wagi i szczupłego wyglądu to niestety skutek choroby, z którą modelka zmaga się od wielu lat.

  1. Mężczyzna pokazał zdjęcie karty do głosowania i wywołał burzę. Jest stanowisko MSZ
  2. Bardzo złe wieści dla wszystkich, ale zawierające cenną prawdę o kupowanych przez niemal każdego produktach z Biedronki, Lidla i innych. Unikaj ich
  3. Chciała ukryć siwe włosy, fryzjer ją zaskoczył. Gdy spojrzała w lustro, wiedziała, że ostatni raz zafarbowała włosy

Agata Buzek zmaga się z chorobą

Aktorka już w dzieciństwie zachorowała na nowotwór układu chłonnego – ziarnicę. Opowiedziała o tym jednak dopiero po długim czasie. Zrobiła to w wywiadzie z Magdą Mołek, dla L’Officiel.

– Myślę, że przeszłam przez to i wyszłam z tego tylko dzięki moim rodzicom. Dzięki temu, jacy są, jacy dla mnie byli. Jak nigdy nie pozwolili mi się załamać, jak nigdy nie dali mi odczuć swojego własnego strachu, tej groźby, która nade mną wisiała przez te wszystkie lata – wyznała aktorka.

Trzeba przyznać, że Agata Buzek, to drobna, ale wyjątkowo silna kobieta!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata buzek
fot. Piotr Molecki/East News

Agata Buzek to aktorka o nietuzinkowej urodzie.

agata buzek
fot. www.instagram.com/agata.buzek_official/

Duże kontrowersje wzbudza także jej szczuplutka figura.

agata buzek
fot. instagram.com/agata.buzek_official/

Aktorka podzieliła się z fanami informacja o jej chorobie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Antoni Macierewicz w bardzo ostrych i wulgarnych słowach. Puściły mu nerwy, wszystko opublikowane „zdrada i zaprzaństwo”
  2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła
  3. Była wokalistka Varius Manx jest sparaliżowana. Wiemy, jak wygląda jej życie lata po feralnym wypadku
  4. Podbiła serca widzów jako mała dziewczynka. Niewiarygodne, jak zmieniła się Zosia z „Rodzinki.pl”
  5. Nie żyje Dorota Janiczek. Ciało kobiety znaleziono w lesie na terenie Ornontowic
  6. Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski

źrodło: kobieta.interia.pl, kobieta.wp.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.