Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. W internecie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie pary prezydenckiej, na którym małżonkowie zostali uwiecznieni w czułych objęciach. Trzeba przyznać, że jeszcze nigdy nikt nie widział, by aż w taki sposób okazywali sobie uczucia. Wszystko wskazuje na to, że Pierwsza Dama dała ponieść się chwili.
 
W tej chwili oczy wszystkich skierowane są nie tylko na Andrzeja Dudę, ale i jego małżonkę, która wiernie dotrzymuje mu kroku i wspiera męża w kampanii wyborczej. Teraz do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać, że Agata Duda i prezydent dali ponieść się uczuciu. 
 
 
Agata Duda i Andrzej Duda w objęciach
 
Agata Duda jest ogromnym wsparciem dla swojego męża, a w ostatnim czasie, tak samo, jak Andrzej Duda, stała się jednym z najgorętszych i najbardziej komentowanych tematów. Teraz Pierwsza Dama pozwoliła sobie na trochę prywaty, a w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym para prezydencka wymienia między sobą czułości. 
 

Jak się okazuje, fotografia została wykonana podczas piątkowego spotkania pary prezydenckiej z rodzinami. Właśnie wtedy Agata Duda i Andrzej Duda dali porwać się romantycznej scenerii i zostali przyłapani w czułych objęciach, siedząc na fontannie.

  1. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie
  2. Jesteście klientami Biedronki? Uważajcie na okropne działania oszustów w internecie, dziesiątki osób już są ofiarami ponurych praktyk
  3. Rodzice doprowadzili 6-tygodniowe dziecko do kalectwa. Kilka lat później stała się niesamowita rzecz

Agata Duda i Andrzej Duda

Trzeba przyznać, że zdjęcie pary prezydenckiej robi wrażenie. Agata Duda ubrana w długą sukienkę w duże białe grochy wyglądała bardzo imponująco. Post, który został udostępniony w mediach społecznościowych przez Pierwszą Damę to bardzo romantyczne ujęcie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:
Agata Duda
Fot. Grzegorz Jakubowski, KPRP, pierwszadama_akd, Instagram

Agata Duda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wymienia czułości ze swoim mężem, Andrzejem Dudą.

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułMarta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci
Następny artykułYouTube usunął wideo partii szachów, w których „biały bił czarnego”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.