Agata Duda ma powody do radości! Kinga Duda zdradziła jej swoje plany na przyszłość. Pierwsza dama może odetchnąć z ulgą! Do tej pory drżała o losy córki, jednak ta podjęła najlepszą z możliwych decyzji.

Agata Duda, jak każda mama, martwi się o swoją jedyną córkę. Niedawno Kinga ukończyła studia i stanęła przed wyborem swojej drogi zawodowej. Córka prezydenta ma na koncie liczne sukcesy, dlatego wszyscy brali pod uwagę, że młoda kobieta może chcieć na stałe osiedlić się w innym kraju.

Agata Duda: Kinga Duda to jej powód do dumy

Kinga Duda niedawno ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i jako świeżo upieczona pani magister musiała zdecydować, jak ma wyglądać jej życie zawodowe. Na studiach była prymuską, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych konkursach i odbyła kilka staży. Wszyscy więc liczyli się z tym, że Kinga może chcieć rozwijać się poza granicami kraju.

Córka prezydenta skończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie, dlatego jej przyszłość w Polsce była tym bardziej niepewna. Kinga świetnie czuła się w Stanach, gdzie mogła pozwolić sobie na dużo większą swobodę. Agata Duda musiała liczyć się z tym, że córka na stałe zamieszka w USA. Teraz wszystko stało się jasne.

Gdzie mieszka Kinga Duda?

Kinga Duda mieszka w Polsce! To jej ojczyzna i tutaj się wychowywała. Choć USA to wspaniałe miejsce, które pozwoliło jej rozwinąć skrzydła i nieco się usamodzielnić, to po kilku miesiącach ukochana jedynaczka Agaty Dudy postanowiła wrócić do domu.

Ta wiadomość sprawiła, że pierwsza dama odetchnęła z ulgą. Zawsze kibicuje córce i wspiera ją w każdej decyzji, ale taka rozłąka byłaby dla niej niezwykle trudna. Zadowoleni są też dziadkowie Kingi, którzy marzą, aby zajęła się karierą naukową na polskich uniwersytetach. Cała rodzina cieszy się, że Kinga ma imponujące CV, ale jeszcze większą radość sprawia im jej bliska obecność. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

AGATA DUDA
instagram.com/andrzejduda

Kinga Duda niedawno ukończyła prawo. Po licznych międzynarodowych sukcesach zdecydowała się pozostać w Polsce.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Dumni rodzice cieszą się, że ich córka nie opuści kraju na stałe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sonia Bohosiewicz przeżyła chwilę grozy na wakacjach. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze
  2. Córka Joanny Koroniewskiej to jej wierna kopia! Pójdzie w ślady mamy?
  3. Beata Kozidrak w bikini wygrzewa się na jachcie. Takiego ciała może pozazdrościć niejedna 20-latka!
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Kasia Cichopek biega po plaży w zjawiskowej sukience. Jej kosmiczna cena rozjuszyła fanki

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułDziewczyna użyła samoopalacza przed imprezą. Zapomniała o najważniejszej rzeczy
Następny artykułBiegała po lesie. Nagle z drzewa spadł nowo narodzony kotek
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.