Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie
Marta Kulik
Marta Kulik 07.08.2019 14:54

Agata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie

brat
instagram.com/prezydent_pl/

Agata Duda już od czterech lat jest pierwszą damą! Czego dokonała i jaką metamorfozę przeszła w tym czasie? Nie tylko jej wygląd uległ zmianie, choć to on najbardziej imponuje wielu Polkom. W ciągu kilku lat stała się zupełnie inną osobą!

Agata Duda w 2015 roku musiała diametralnie zmienić swoje życie. Gdy Andrzej Duda został prezydentem, natychmiast porzuciła dawne przyzwyczajenia i dostosowała się do wymagań tytułu pierwszej damy. Dziś prezydenckie pałace są dla niej codziennością!

Agata Duda: pierwsza dama sprawuje funkcję już od czterech lat

Agata Duda w 2015 roku ze zwykłej nauczycielki języka niemieckiego zmieniła się w najważniejszą kobietę w Polsce. Zamieszkała w Pałacu Prezydenckim i musiała od zera przygotować nową garderobę. Od tamtej pory przeszła ogromną metamorfozę w wielu aspektach. Z przeprowadzką weszła w zupełnie nowy etap życia, o jakim nigdy nawet nie śniła.

W ciągu kilku lat Agata Duda została uznana za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Jej klasyczne, ale szykowne stroje robią furorę podczas każdego wyjścia. Wszystkie oficjalne spotkania z udziałem pary prezydenckiej, przyciągają także fanów idealnie skrojonych garsonek Agaty Dudy. Wiele Polek uważa ją za ikonę stylu i pragnie ubierać się tak, jak ona. Jej szlachetność podkreślają gustowne dodatki i zawsze perfekcyjna fryzura.

Agata Duda: co robi pierwsza dama?

Agata Duda ma bardzo napięty kalendarz. Poza oficjalnymi wydarzeniami, gdzie pojawia się obok prezydenta, sama spotyka się między innymi z podopiecznymi wielu ośrodków edukacyjno-wychowawczych, odwiedza szkoły, objęła patronat nad olimpiadą specjalną, brała udział w otwarciu oddziału dla noworodków, pojawiła się na obchodach Święta Lasu, spotkała się z najmłodszymi obywatelami podczas Dnia Dziecka, a swoją darowizną wsparła WOŚP.

Wiele osób zarzuca jej jednak, że robi zdecydowanie za mało. Agata Duda nie zareagowała, gdy kobiety i byłe pierwsze damy apelowały o jej wsparcie podczas Czarnego Marszu. Nie zabiera też głosu w sprawach ważnych dla kraju. Mimo to godnie reprezentuje Polskę na oficjalnych wydarzeniach i ma wielu swoich zwolenników!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGATY DUDY:

AGATA DUDA

Agata Duda od czterech lat jest pierwszą damą.

AGATA DUDA

Musiała zupełnie odmienić swoje stylizacje i przyzwyczajenia.

AGATA DUDA

Dla wielu osób jest jedną z najlepiej ubranych Polek.

AGATA DUDA

Ma bardzo napięty kalendarz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dom Meghan Markle w USA był bardzo luksusowy. Teraz sprzedaje willę. Jej cena zwala z nóg
  2. Edyta Górniak dostanie własny program! Na oczach widzów zrobi prawo jazdy
  3. Nie żyje Toni Morrison. Pierwsza Afroamerykanka, która zdobyła literacką Nagrodę Nobla
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala