Agata Duda już od czterech lat jest pierwszą damą! Czego dokonała i jaką metamorfozę przeszła w tym czasie? Nie tylko jej wygląd uległ zmianie, choć to on najbardziej imponuje wielu Polkom. W ciągu kilku lat stała się zupełnie inną osobą!

Agata Duda w 2015 roku musiała diametralnie zmienić swoje życie. Gdy Andrzej Duda został prezydentem, natychmiast porzuciła dawne przyzwyczajenia i dostosowała się do wymagań tytułu pierwszej damy. Dziś prezydenckie pałace są dla niej codziennością!

Agata Duda: pierwsza dama sprawuje funkcję już od czterech lat

Agata Duda w 2015 roku ze zwykłej nauczycielki języka niemieckiego zmieniła się w najważniejszą kobietę w Polsce. Zamieszkała w Pałacu Prezydenckim i musiała od zera przygotować nową garderobę. Od tamtej pory przeszła ogromną metamorfozę w wielu aspektach. Z przeprowadzką weszła w zupełnie nowy etap życia, o jakim nigdy nawet nie śniła. 

W ciągu kilku lat Agata Duda została uznana za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Jej klasyczne, ale szykowne stroje robią furorę podczas każdego wyjścia. Wszystkie oficjalne spotkania z udziałem pary prezydenckiej, przyciągają także fanów idealnie skrojonych garsonek Agaty Dudy. Wiele Polek uważa ją za ikonę stylu i pragnie ubierać się tak, jak ona. Jej szlachetność podkreślają gustowne dodatki i zawsze perfekcyjna fryzura. 

Agata Duda: co robi pierwsza dama?

Agata Duda ma bardzo napięty kalendarz. Poza oficjalnymi wydarzeniami, gdzie pojawia się obok prezydenta, sama spotyka się między innymi z podopiecznymi wielu ośrodków edukacyjno-wychowawczych, odwiedza szkoły, objęła patronat nad olimpiadą specjalną, brała udział w otwarciu oddziału dla noworodków, pojawiła się na obchodach Święta Lasu, spotkała się z najmłodszymi obywatelami podczas Dnia Dziecka, a swoją darowizną wsparła WOŚP.

Wiele osób zarzuca jej jednak, że robi zdecydowanie za mało. Agata Duda nie zareagowała, gdy kobiety i byłe pierwsze damy apelowały o jej wsparcie podczas Czarnego Marszu. Nie zabiera też głosu w sprawach ważnych dla kraju. Mimo to godnie reprezentuje Polskę na oficjalnych wydarzeniach i ma wielu swoich zwolenników!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGATY DUDY:

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda od czterech lat jest pierwszą damą.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Musiała zupełnie odmienić swoje stylizacje i przyzwyczajenia.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Dla wielu osób jest jedną z najlepiej ubranych Polek.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Ma bardzo napięty kalendarz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dom Meghan Markle w USA był bardzo luksusowy. Teraz sprzedaje willę. Jej cena zwala z nóg
  2. Edyta Górniak dostanie własny program! Na oczach widzów zrobi prawo jazdy
  3. Nie żyje Toni Morrison. Pierwsza Afroamerykanka, która zdobyła literacką Nagrodę Nobla
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułSuczka ze schroniska podbija internet. Wszystko za sprawą uroczych wąsów
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska znika z TVN? Podjęto decyzję o emisji jej nowego serialu „Motyw”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.