Agata Duda została przyłapana przez fotoreporterów. Kompromitujące zdjęcia, które pojawiły się na łamach jednego z tabloidów, wywołały wielką burzę. Wielu internautów, w obliczu panującej sytuacji, może jej tego nie wybaczyć. 

Odkąd w Polsce odnotowano pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem, wprowadzone zostały ograniczenia, mające na celu walkę z epidemią. W obliczu panującego zagrożenia rząd apeluje do obywateli o pozostanie w domach, gdyż póki co, to właśnie izolacja jest najskuteczniejszą bronią. Do przestrzegania zasad kwarantanny mobilizowała również Agata Duda. Czy jednak pierwsza dama, aby na pewno sama się do nich stosuje?

Agata Duda apeluje do Polaków

W ostatnim czasie Agata Duda opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym apeluje do Polaków o zrezygnowanie z rodzinnych odwiedzin w trakcie Świąt Wielkanocnych i spędzenie ich we własnych czterech ścianach. Jak jednak wynika z doniesień Pudelka, prezydentowa niekoniecznie sama zastosowała się do własnych zaleceń. 

Na łamach plotkarskiego serwisu opublikowano kompromitujące zdjęcia pierwszej damy. Co takiego zrobiła Agata Duda? Okazuje się, że to nie pierwsza wpadka prezydentowej w ostatnim czasie. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zaledwie kilka dni temu internauci oskarżyli pierwszą damę o łamanie zasad kwarantanny. Agata Duda wzbudziła spore kontrowersje swoim internetowym spotkaniem z grupą warszawskich licealistów, podczas którego uczniowie zebrali się w jednym pomieszczeniu, nie zachowując między sobą wymaganej odległości. Dzisiejsza sytuacja wydaje się dla internautów jeszcze bardziej dyskusyjna. Niesłychane, co Pierwsza Dama zrobiła teraz.

  1. Minister Zdrowia ujawnił, co się stanie gdy zrezygnujemy z restrykcji na Wielkanoc. Okropna wizja
  2. Szkoły zamknięte na dłużej. Zapadła ostateczna decyzja
  3. Lekarz pokazał, jak zrobić maseczkę ochronną z koszulki. Zajmuje niecałą minutę

Agata Duda przyłapana przez fotoreporterów

Agata Duda została przyłapana przez fotoreporterów podczas… wyjazdu na święta! Paparazzi uchwycili, jak pierwsza dama opuszcza pała prezydencki w towarzystwie specjalnie oddelegowanego kierowcy. Prezydentowa wsiadała do eleganckiej limuzyny z widocznym uśmiechem na twarzy. 

Według informatora internetowego portalu Agata Duda wybrała się w podróż do rodzinnego Krakowa, gdzie rozpoczęła przygotowania do Wielkanocy. Decyzję o wyjeździe miał podjąć sam prezydent

Prezydent Andrzej Duda, zajęty obowiązkami państwowymi i licznymi spotkaniami, postanowił odizolować się od najbliższej rodziny – twierdzi informator Pudelka.

Jeszcze niedawno apelowała do Polaków o pozostanie w domach i przestrzeganie kwarantanny, tymczasem sama wybrała się do rodziny w innym mieście. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda
Fot. prezydent.pl

W ostatnim czasie Agata Duda wzbudziła spore kontrowersje, organizując wideokonferencję z licealistami.

agata duda
fot. twitter.com @prezydentpl/Grzegorz Jakubowski

Zachowanie pierwszej damy nie wszystkim przypadło do gustu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało niespodziewane zmiany w sprawie maseczek. Padł termin
  2. Szumowski wyjawił, na jakim etapie naprawdę jest Polska w walce z epidemią. Wielu może się zdziwić
  3. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę
  4. Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju
  5. Byłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem
  6. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie

źródło: pudelek.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.