Agata Duda znów olśniła wszystkich. Takiej stylizacji mogłaby jej pozazdrościć nawet księżna Diana

instagram.com/prezydent_pl/

Agata Duda po raz kolejny pokazała, że ma wyjątkowo doby gust. Podczas jubileuszowej gali Pierwsza Dama wyglądała naprawdę olśniewająco. Takiej stylizacji pozazdrościłaby jej niejedna głowa państwa.

Z okazji 30-lecia odrodzonego samorządu lekarskiego odrodzenia samorządu lekarskiego, Agata Duda wybrała klasyczną, a zarazem elegancką stylizację. Co tym razem wymyśliła?

Agata Duda i Andrzej Duda na gali jubileuszowej

W sobotę para prezydencka wzięła udział w gali poświęconej 30-leciu odrodzenia samorządu lekarskiego. Cała uroczystość odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Podczas wydarzenia nie odbyło sie, także bez pamiątkowych zdjęć.

Na zdjęciach zamieszczonych w sieci, w szczególności w oczy rzuca się Pierwsza Dama, która wyglądała naprawdę olśniewająco. Agata Duda na tę okazję przygotowała bardzo elegancki strój, dzięki czemu zachwyciła przybyłych na jubileusz gości.

Kobieta tym razem wybrała bordową marynarkę, zapinaną na guziki. Pod nią włożyła sukienkę tego samego koloru, kończącą się nieco za kolanem. Całość idealnie podkreślała jej nienaganną figurę. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę szykownie.

A co z dodatkami?

Agata Duda nie zapomniała oczywiście o idealnie dobranych dodatkach. Tym razem zdecydowała się na jasne buciki na obcasach. W dłoni trzymała bordową kopertówkę, która idealnie dopasowała się do całej stylizacji. Makijaż pierwszej damy był wyjątkowo delikatny, ale podkreślający oczy.

O jakże trafionej stylizacji wypowiedziały się, także internautki. Nie ukrywają, że są zachwycone dobrym gustem Agaty Dudy. Komplementom nie było końca.

-Brawa za udział, brawa za te stylizacje.- pisze jedna z fanek szykownego stylu Dudy.

Trzeba przyznać, że para prezydencka wyglądała naprawdę rewelacyjnie. Agata Duda jest nie tylko żoną głowy państwa, ale także z chęcią regularnie uczestniczy we wszelkich wydarzeniach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

https://www.instagram.com/prezydent_pl/

Para Prezydencka wzięła udział w Gali Jubileuszu 30-lecia odrodzonego samorządu lekarskiego.

https://www.instagram.com/prezydent_pl/

Pierwsza Dama prezentowała się rewelacyjnie.

https://twitter.com/prezydentpl

Agata Duda wielokrotnie zachwyciła już szykownymi stylizacjami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda kultowych polskich seriali zmarła nagle, miała 56 lat
  3. Ewa Farna zaatakowana przez fana na Instagramie: „Po co ciągle piszesz po czesku?!”
  4. Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera? Gwiazda wyznała, że w jej życiu pojawił się wyjątkowy mężczyzna
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Derdak :Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.

Comments are closed.