Agata Duda nie pierwszy raz udowodniła, że ma doskonałe poczucie stylu. Chociaż jej kalendarz pęka w szwach, to z najnowszymi trendami stara się być zawsze na bieżąco. Ostatnio w ważnej sprawie postanowiła odwiedzić Londyn. Wyglądała oszałamiająco w ognistej stylizacji. 

Podczas wizyty w Wielkiej Brytanii Pierwsza Dama wybrała się do polonijnej szkoły sobotniej w Londynie. Tym razem żona prezydenta zrezygnowała z bogato zdobionej biżuterii. Trzeba jednak przyznać, że wyglądała oszałamiająco! 

Agata Duda z wizytą w Londynie

Kalendarz Pierwszej Damy jest naprawdę napięty. Tym razem jej plany wykroczyły poza granicę naszego kraju. Kobieta wybrała się do Londynu, aby tam spotkać się z Nauczycielami Polskich Szkół Sobotnich.

Agata Duda
https://twitter.com/prezydentpl

Oprócz spotkania udało jej się nawet odwiedzić Polską Szkołę Przedmiotów Ojczystych im. Matki Boskiej Częstochowskiej, która w przyszłym roku obchodzić będzie 70-lecie istnienia. Jej wizyta miała zresztą wyjątkowy cel. Agata Duda wręczyła tam odznaczenia, którymi prezydent Andrzej Duda postanowił wyróżnić osoby zasłużone w działalności na rzecz oświaty polonijnej i polskiej za granicą. Nie zapomniała również o ciepłych słowach, które podczas wizyty skierowała do zebranych:

-Wokół parafii skupia się i tętni polonijne życie, a dzięki Kościołowi może istnieć Polska Szkoła im. Matki Boskiej Częstochowskiej. – powiedziała Pierwsza Dama. 

Pierwsza Dama ikoną stylu?

Trzeba przyznać, że Agata Duda wyglądała olśniewająco i z wielką elegancją, a także szykownością reprezentowała nasz kraj. Podczas całego pobytu w Londynie udowodniła, że jej styl jest naprawdę światowy. Na zdjęciach ze spotkania w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Matki Boskiej Częstochowskiej, możemy zobaczyć ją w jasnym kostiumie, do którego dobrała cieliste szpilki.

Agata Duda
https://twitter.com/prezydentpl

Na spotkaniu z dziećmi i młodzieżą polskiego pochodzenia wyglądała równie dobrze. Na to wydarzenie wybrała niecodzienną  czarną marynarkę ze zdobieniami, która fantastycznie prezentowała się z klasyczną spódnicą. 

To nie pierwszy raz, kiedy Agata Duda zadaje szyku. Pierwsza dama zdążyła już przyzwyczaić nas do poprawnego stylu i niejednokrotnie zachwycała kreacjami, w których prezentowała się podczas oficjalnych uroczystości. 

Zobacz zdjęcia:

Agata Duda
https://twitter.com/prezydentpl

Agata Duda podczas wizyty w Londynie zachwyciła niejednego Brytyjczyka!

Pierwsza Dama nie raz udowodniła, że ma niesamowite poczucie stylu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach
  3. Klaudia Kulawik z „Mam Talent” wróciła po 11 latach. Już nie wygląda jak niewinna dziewczynka
  4. Anna Wendzikowska przeżywa ciężkie chwile. Jej córka właśnie przeszła skomplikowaną operację
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułŻona dostała od męża list z prośbą o rozwód. Zdradzał ją z jej siostrą, odpowiedziała
Następny artykułDziewczyna położyła nogi na desce rozdzielczej samochodu. Zasnęła i stała się tragedia
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.