Agata Duda ponownie wywołała wokół swojej osoby spore zamieszanie. Co się stało z pierwszą damą? Jak się okazuje, od zeszłego tygodnia wszyscy mówią tylko o jednym. To, co robi żona prezydenta, od czasu czwartkowego zaprzysiężenia Andrzeja Dudy wzbudza wiele emocji. Niespodziewanie zapadła głucha cisza.

Kiedy 15 czerwca Agata Duda zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych, jej konto na Instagramie natychmiast zyskało tysiące obserwatorów, którzy chcieli śledzić poczynania pierwszej damy. Jednak to, co pojawiło się na nim po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na prezydenta, wywołało sporo pytań. 

Agata Duda milczy

Kiedy na znanym serwisie społecznościowych, tuż przed pierwszą turą wyborów, pojawiło się oficjalne konto Agaty Dudy, obserwatorów natychmiast zasypały posty, dotyczące działalności pierwszej damy, dzięki czemu wszyscy mogli lepiej ją poznać. Teraz jednak, z Agatą Dudą zadziało się coś niepokojącego.

To, co pojawiło się na koncie pierwszej damy, wzbudza wiele pytań. Dlaczego? Otóż dlatego, że od 6 sierpnia, a więc dnia zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na prezydenta, zapadła na nim głucha cisza, choć jak obiecuje biogram, nowinki miały pojawiać się tam codziennie. Czyżby żona prezydenta na dobre zniknęła z mediów społecznościowych? Ostatni post Agaty Dudy wiele wyjaśnia. Wszyscy mówią tylko o tym.

  1. Śmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczną wiadomość
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów

Co się stało z Agatą Dudą?

Z Agatą Dudą stało się… jak się okazuje, nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na to ciężkie pytanie. Jakie są plany pierwszej damy? Czy ponownie stanie się dla swoich obserwatorów obca? Ostatni post, który pojawił się na jej oficjalnym koncie na Instagramie, wzbudza pewne przypuszczenia.

Jak się okazuje, w ostatnim poście, który pojawił się na oficjalnym koncie żony prezydenta, znajdziemy podsumowanie z piątego roku Agaty Dudy jako pierwszej damy. Kiedy ponownie zwrócimy uwagę na biogram, gdzie widnieje 5 lat działalności Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy, można wywnioskować, że konto właśnie zostało zamknięte. Czy zaskoczy nas ona nowym postem? Mamy nadzieję, że o tym przekonamy się już niebawem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

???????? #5latAKD: ✅ 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Ostatni post na oficjalnym koncie na Instagramie Agaty Dudy pojawił się w czwartek 6 sierpnia, wtedy, kiedy miało miejsce zaprzysiężenie Andrzeja Dudy. Od tego czasu pierwsza dama milczy.

Agata Duda
Fot. Piotr Molecki/East News, 

Czy Agata Duda pojawi się ponownie w mediach społecznościowych? Wszyscy zastanawiają się, co się z nią dzieje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Beata Pawlikowska została zgwałcona w Londynie. Porażające fakty tragedii
  3. Pilny komunikat z ministerstwa. W końcu ujawnili całą prawdę
  4. TVP przekazało informacje o kolejnym zakazie. Mieszkańcy w coraz gorszej sytuacji
  5. W upały niektórzy piją je litrami. Poważny błąd, można sobie mocno zaszkodzić

źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułWydano pilne alarmy. Niemal pół Polski narażone dziś wieczorem
Następny artykuł”Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.